Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Bioxcin 3 Al 2 Öde Femina Yağlı Saçlar İçin Sampuan

87,80 ₺
Bioxcin 3 Al 2 Öde Femina Şampuan Yağlı Saçlara özel saçınızı besler ve yağdan arınmasına destek verir.

Bioxcin Femina 3 Al 2 Öde Kuru Ve Normal Saçlar İçin Sampuan

87,80 ₺
 Bioxcin Femina 3 Al 2 Öde avantajlı Şampuan ile yıpranmış kuru ve normal saçlarınızı besleyerek oluşabilecek yıpranmaya karşı önlem alarak sağlıklı uzamasına destek olabilir.

Bioxcin Genesis Kuru Ve Normal Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

43,90 ₺
Bioxcin Genesis Kuru Ve Normal Saçlar için Şampuan 300 Ml ile saç dökülmesini engelleyerek saçınıza ipeksi bir yumuşaklık ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

43,90 ₺
Bioxcin Genesis Şampuan 300 Ml ile  özellikle yağlı saçlarınızın kökünden, saç tellerine kadar beslemeye ve onarmaya yardımcı olur.

Bioxcin Quantum Kuru Ve Normal Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

45,90 ₺
Bioxcin Quantum Şampuan ile Kuru Ve Normal Saçlarınızı besler ve daha dolgun ve hacimli saç yapısına sahip olmanıza yardımcı olur.

Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

45,90 ₺
Bioxcin Quantum Şampuan 300 Ml ile yağlı saçlarınızı besleyerek hacim ve dolgunluk kazanmasına yardımcı olur.

Capicade Yağlı Saçlar İçin Şampuan 200 Ml

49,50 ₺
Capicade Yağlı Saçlar İçin Şampuan ile yağdan ve kepekten arınmış daha sağlıklı ve daha güçlü saçlar

Sebamed Şampuan Her Gün Kullanım 400 Ml

57,52 ₺ 58,50 ₺
Sebamed Şampuan Her Gün Kullanım 400 Ml ile kurumaya meyilli hassas saçların bakımını sağlarken derinlemesine temizlik sağlamasına destek olur.

Yağlı saçlar

İnsanların en fazla göz önünde bulunan bölümlerinden biri saçlardır. Dış görünüşümüzün, tarzımızın en önemli unsurlarından olan saçlarımız yapısı itibarıyla birkaç farklı tipe ayrılır. Kuru saç tipi, yağlı saç tipi ve kepekli saç tipi olmak üzere saçları genel hatlarıyla üç farklı yapıya ayırabiliriz. Bu saç tiplerinde her biri için çok farklı bakım yöntemleri, saç bakım şekilleri kullanılır.

Bu yazımızda yağlı saç tiplerini mercek altına alacağız. Yağlı saçları biz her ne kadar bir saç tipi olarak nitelendirmiş olsak da aslında yağlı saçlar herkesin bir sorunu olabilir. Ancak buradaki tek fark bazı insanların saçlarının diğerlerine göre çok daha fazla ve çok daha hızlı bir şekilde yağ üretiyor olmasından kaynaklanır. Öncelikle saçların yağlı görünmesine kıl yüzeyinde biriken ve bir tür yağ olan sebum neden olur. Saç köklerinde bulunan bezler tarafından üretilen sebumun asıl görevi saçın nemli görünmesini sağlamak ve korumaktır. Fakat az önce de belirttiğimiz gibi bazı kimselerde sebum üretimi fazla olduğu saç yağlı bir görünüme bürünür.

Yağlı saçlar için en etkili yöntem: Şampuan

Yağlı saçlar bir hastalık olmamasına karşı dış görünüm olarak ciddi bir sorundur. Saçlardaki fazla sebum bulunması ile yağlı görünen saçlar için kalıcı bir tedavi henüz geliştirilmiş değil. Yağlı saçlarla mücadele etmenin en etkili yöntem, yağlı saçlar için geliştirilmiş olan şampuanları kullanmaktır. Özel formülündeki bileşenler sayesinde yağlı saçlar için şampuanlar, daha derinlemesine bir temizlik sağlar ve normal şampuanlara göre daha az yağlı saçlara kavuşabilirsiniz.

Yağlı saçlar için birçok markanın geliştirdiği şampuan ürünleri vardır. Saglikreyonu.com üzerinden satın alabileceğiniz markalar arasında; Elidor, Blendax, Clear, Rejoice, Head&Shoulders gibi popüler markaların yanı sıra Bioxcin, Dermoskin, Sebamed, Eeose gibi daha çok dermokozmetik çözümler sunan ürünler de  mevcuttur.

Yağlı Saçlar

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 38,00 ₺ Max: 99,00 ₺
₺38 ₺99