Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

EVOLVIA

Evolvia

Anne ve bebek sağlığı üzerine geliştirdiği ürünler ile dikkat çeken Evolvia mama çeşitleri ve destek ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. 2014 yılından bu yana Toksöz Grup bünyesinde faaliyetlerine devam eden Montero Gıda'nın bir markası olan Evolvia, ürünlerinin tamamı Danimarka'da üretilmemektedir.

Danimarka'da bulunan ve dünyanın dört bir yanına üretim yapan, araştırma geliştirme yatırımları ile alanında öncü bir firma olan Ordesa, Evolvia markalı ürünlerin üreticisi konumundadır. 1943 yılından bu yana bebek beslenmesi ve hamilelik sürecinde annelere beslenme desteği alanlarında uzmanlaşmış olan Ordesa, Montero Gıda ile birlikte Evolvia markasının ardındaki en önemli firmalardan biridir.

Evolvia NutriPRO ürünleri saglikreyonu.com’da

Evolvia NutriPRO 1, Evolvia NutriPRO 2 ve Evolvia NutriPRO 3 gibi önemli markaları ile yeni doğan bebekler için devam sütü ürünlerinin yanı sıra Evolvia AC, Evolvia ARve Evolvia Premature gibi uzmanlık alanı gerektiren ürünleri de mevcuttur.

Çocuk sahibi olan anneler için hamilelik sürecinden, emzirme, büyüme ve gelişme sürecine kadar önemli destekler sağlayan Evolvia bebek maması, yüksek kaliteli besin ve destek ürünleri olarak tercih edilmektedir. Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilen Evolvia mamalar, Danimarkalı Ordesa firmasının laboratuarlarında 70 yıllık tecrübe ile üretilmektedir.

Kapıda ödeme seçeneği ve daha fazlası

Sizde bebeklerinizin beslenmesine destek olarak Evolvia mamalarını tercih ediyorsanız, saglikreyonu.com ayrıcalıkları ile alışveriş yapabilirsiniz. Yüzlerce besin desteği ve takviye ürünlerini stoklarında barındıran saglikreyonu.com üzerinden eczane güvencesi ve kapıda ödeme seçenekleri ile Evolvia ürünleri siparişlerinizi verebilirsiniz.