Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

NBL Probiotic

NBL Probiyotik

Dört mevsim sağlık bir yaşam için probiyotik takviyesinin öneminin farkında mısınız? Uzun süreler insanı yatağa mahkûm eden tüm zararlı mikroplar doğal olarak vücudu dirençsiz bırakıyor. Vücudumuzu hastalıklardan koruyabilmek adına önemli destekçilerimiz arasında Probiyotikler geliyor. Bu ürünlerden biri olarak NBL Probiyotik takviyelerini sayabiliriz. 

Probiyotik Takviyesinin önemi nedir?

Hastalıklardan korunmak için bağışıklık sistemimizi güçlendirmek elzem.  Ancak bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için probiyotik takviyesi en önemli silahımızdır. Böylece bağırsaktaki yararlı bakterilerin sayısı arttırılır. Böylelikle de zararlı bakterilerin vücuttan çıkarılması sağlanır. Sağlıklı bir insanın vücudunda sağlıklı ve yararlı bakterilerin olması gerekir. Bu da ancak, doğal Probiyotik Takviyesi ile gerçekleşir. Probiyotikler ile birlikte bağışıklık sistemlerimiz güçlenir. Bunun sonucunda da dirençli bir yapı kazanırız.

Doğal probiyotikler  bağışıklık  sistemini güçlendiriyor

Bakteri denildiği zaman çoğumuzun aklına olumsuz bir anlam gelir. Ancak, bağışıklık sisteminin daha güçlenmesi ve sağlıklı bir hale gelmesi için yararlı bakteriler çok önemlidir. Ve her insanın bağırsaklarından bulunan bakterilerin yarısından fazlası vücut için yararlıdır.

Bu bakterilere probiyotik adı verilir. Aynı zamanda sindirim sistemimiz için de bu bakteriler gereklidir. Sindirim sistemlerindeki dengeler bakteriler sayesinde sağlanır. Bunun sonucunda metabolizmanın sağlıklı bir hale gelmesi sağlanmış olur.

Probiyotiklerin kullanılması pek çok zararlı etmenlerden sizi korur. Bağırsaklarınızın hassas olmasını engeller. Böylelikle bağırsaklarınız daha dirençli bir hal kazanır. Sizler de bağırsaklarınıza daha dirençli bir durum kazandırmak için saglikreyonu.com’u ziyaret edebilirsiniz!

Saglikreyonu.com’da  yer alan tüm probiyotik besin destekleri güvenilir ve sağlıklı koşullarda üretilmiştir. Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir probiyotik desteklerinin bulunduğu oldukça kaliteli ürünleri  sağlikreyonu.com’dan rahatlıkla satın alarak kullanabilirsiniz. Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen probiyotik takviyeleri arasında biri olan NBL Probiyotik de yer alıyor. 

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

NBL Gynobiotic 10 Kapsül

₺62,00 ₺110,00
NBL Gynobiotic Kapsül, Vaccinium macrocarpon, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, içeren probiyotik vajinal flora kapsülüdür.

NBL Probiotic ATP 20 saşe

₺70,00
NBL Probiotic ATP, Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium lactis, bebekler ve çocuklar için probiyotik içeren 20 saşe.

NBL Probiotic Gold 20 Saşe

₺80,00
Nbl Probiyotik Gold, Aktif probiyotik içeren 20 saşe gıda takviyesi ve sindirime yardımcı.

NBL Probiotic Optima 30 Çiğneme Tableti

₺57,50 ₺98,00
Nbl Optima Probiyotik, Her bir çiğneme tablet 1,5 milyar aktif probiyotik içerir. Çiğnenebilir Probiyotik tablet formunda sunulmuştur.

NBL Probiotic

Filter by:

Hepsini Sil
Min: ₺57,00 Max: ₺80,00
₺57 ₺80