Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Ocean Plus 1200 mg 50 Kapsül

Ocean Plus, 1200 mg saf balık yağı, 780 mg omega-3 içeren, 50 adet kapsül
59,00 ₺
109,50 ₺
Barkod: 8697595870280
Son Kullanma Tarihi: 10/2022
Kargoya Teslim Süresi: Aynı gün (Saat 16:00 'a kadar olan siparişlerde - Haftasonları hariç)

Stok Durumu: Stokta yok
Üretici: Ocean

 

Bir kutu 50 kapsül, her kapsül 1200 mg balık yağı içerir. 

Ocean Plus, Omega 3 yağ oranı yüksek derin deniz balıklarından moleküler teknoloji ile elde edilmiştir. İçim kolaylığı sağlamak için özel deodorizasyon tekniği kullanılmış ve limon yağı ile tatlandırılmıştır. Antioksidan olarak E vitamini kullanılmıştır.

 

Önerilen Kullanım Yeri:

Ocean Plus, EPA ve DHA Omega 3 yağ astlerini içermektedir. Omega 3 yağ asitleri vücudumuz tarafaından üretilemeyen yağ asitlerinden olup vücudumuzun pek çok mekanizmasında önemli rol üstlenmektedirler. Bu nedenle her gün dışarıdan alınması gereklidir. Omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA, kalp damar sağlığının korunmasına, beynin normal gelişimi ile görme ve sinir sitemi gelişimine yardımcıdır.

 

Önerilen Kullanım Şekli:

Ocean Plus, günde 1 veya 2 kapsü lbir miktar suyla beraber alınması önerilir.

 

Ocean Plus için 5 Neden:

Ocean balık yağları dünya üzerindeki en güvenilir ve kaliteli balık yağı üreticilerinden temin edilerek üst düzey üretim prosesleri ile uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ocean'ın saflığı ve kalitesi her seride bağımsız bir kuruluş olan IFOS (International Fish Oil Standarts) tarafından test edilmektedir.

Ocean balık yağları IFOS tarafıdan ; Beslenme Konseyi (CRN), Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve küresel EPA ve DHA Organizasyonu (GOED) belirlediği limitlere göre;

Saflık, tazelik, güvenilirlik, kalite, içerik garantisi için analiz edilmekte ve ürün kalitesi 5 yıldız ile sertifiklandırılmaktadır.

 

1) Ağır Metal Seviyeleri

Ocean balık yağlarında kimyasal atıklardan ve ağır metallerden uzak, temiz denizlerde yaşayan balıkların yağları tercih edilmiştir. Ocean balık yağlarının üretimi sırasında balıkta olabilecek tüm safsızlıklarıngiderilmesi için düzey moleküler distilasyon yöntemi uygulanır.

OCEAN BALIK YAGI SAFTIR.

Çünkü Beslenme Konseyi (CRN), Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve küresel EPA ve DHA Organizasyonu (GOED) limit değerlerinden 10 kat daha saf olduğu her seride test edilir.

2) Saflık, Temizlik ve Güvenilirlik

Ocean balık yağlarının üretiminde temiz sularda yaşayan küçük balıkların yağları kullanılır. Ocean'ın PCB, dioksin, furan vb. kimyasal atıklar açısından CRN, WHO, GOED tarafından belirlenen limit değerlerden 10 kata kadar daha temiz olduğu IFOS tarafından test edilir ve tescillendirilir.

3) Tazelik - Stabilite

Omega 3 ürünlerinin etkinliğinde, kokusunda ve görüntüsünde kullanılan balık yağının tazeliği çok önemlidir. Ocean ürünlerinde kullanılan balık yağları, temiz ve derin su balıkların avlanır avlanmaz 24 saat içinde oksijensiz ortamda işlenmeye başlamasıyla elde edilir. Ocean balık yağları oksijensiz ortamda kimyasallardan uzak, tamamen mekanik işlemlerle ve minimum oksidasyon seviyesiyle üretilir. Ocean'ın tazeliği her seferinde IFOS tarafından tescillendirilir.

4) İçerik Garantisi

Ocean balık yağları tamda etiketinde yazdığı kadar omega 3 içerir. Ocean balık yağlarının etiket - içerik uyumluluğu her seferinde IFOS tarafından garantilenir

5) CRN ve WHO Standartları

Ocean balık yağları Beslenme konseyi (CRN) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'nün balık yağları konusunda belirlemiş olduğu tüm kalite standartlarını karşılar. Bu kalite ölçüleri her seride IFOS tarafından tescillenir

 

Ocean Yaz - Kış Kullanılır

Ocean balık yağları A ve D vitamini içermeyen bileşimi sayesinde yaz - kış alınması gerekli olan omega 3 ihtiyacını yıl boyu eksiksiz karşılar.

 

Yüksek Emilim

Ocean balık yağları doğal trigliserit formda Omega 3 yağ asitleri içerir. Yapılan çalışmalar trigliserit formun emiliminin diğer formlara kıyasla daha yüksek olduğunu göstermektedir. Bu nedenle Ocean kullanıcısı yüksek emilimle maksimum fayda sağlar.

 

 

 

Prof. Dr. Canan Karatay Saf Omega-3'ün Faydalarını Anlatıyor.

Ürünler özellikleri
İçerik veya Uygulama İçilebilir ( şurup - efervesan - yağ )

Yorumlar

Teşekkür Ederim

omega-3'ü hem kendim kullanıyorum hem de annemle babama kullandırtıyorum, kalp damar sağlığı, konsantrasyon, eklem sağlığı ve cilt nemini düzenlemede kanıtlanmış etkileri var, çok da memnunuz.. Bu ürünü tercih etmemde ki sebep IFOS sertifikası olması, eczane dışında omega-3 diye içinde ne olduğu belirsiz kapsüller satıyorlar biliyorum. ürün hem orijinal hem fiyatı çok uygun, aynı gün kargolandı, ertesi gün elimdeydi. Teşekkür ederim daha ne olsun,
Ali Emre | 9.01.2016

ocean

Ürün orijinal ve indirimli ilk kez bu siteden alışveriş yaptım 24 saatte kargoya verilmesi de tercih sebebim nazik musteri temsilcisine de ayrıca teşekkür etmek lazım. .
Sirma | 20.04.2016

Sanırım en iyisi bu

Çok balık yağı araştırdım, annem sayın hocam Canan Karatay'ın reçetesine istinaden bu ürüne başladı. Bende hem kendi araştırmalarım sonucunda hem de hocanın reçetesine istinaden başladım. Ayrıca çok uygun fiyata alabiliyorum Sağlık Reyonundan. Teşekkür ederim.
Erçin | 24.05.2016

OCEAN PLUS

UYGUN FİYAT, İYİ HİZMET, HIZLI GÖNDERİ, İLGİLİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
TEŞEKKÜRLER.
ERKUT | 3.06.2016

Memnuniyet

Daha önce, yaklaşık 1 yıl önce başka bir marka kullanıyordum. Balık yağı tadından ve kokusundan şikayetçiydim, gerçi fiyatı biraz uygundu. Sonra eczacım bu ürünü önerdi, Ocean Plus al kullan dedi ısrarla. Aldım kullandım, çok memnun kaldım. Tabi fiyatı yüksek gelince sağlık reyonundan uygun fiyata da almaya başlayınca neden artık başka bir markaya geçeyim ki :) Hem sağlık reyonuma hem de eczacıma çok teşekkür ederim. Tabi Ocean Balık Yağına'da ;)
Mustafa | 22.06.2016

Ocean Plus 1200mg Saf Balık Yağı Hapı

Merhaba, şu ana kadar 2 defa 4er kutuluk sipariş yapmıştım ve istediğim hız ve şekilde elime ve verdiğim adreslere ulaştı. Gayet memnunum ve teşekkür ediyorum. Yakl. iki aydır kendim kullandığım gibi, yakın akrabalarım için de sipariş ediyorum. biraz sonra 4 kutuluk 3. siparişimi geçeceğim
Hacı Osman | 27.09.2016

3. Sipariş...

Evet, üründen memnun olduğum için 3üncü 4 kutuluk siparişimi de az önce geçtim. İhtiyacı olanlara tavsiye ederim. Bilhassa Depresyon şikayeti olanların sabah akşam günde 2 adet tüketmelerini tavsiye ederim.
Hacı Osman | 27.09.2016

PİYASADAKİ EN İYİ ÜRÜN

Omega 3 kaynağı olarak daha önce kullandığım ürünler arasında en iyisi. Piyasada farklı markalarda ve fiyatlarda başka ürünler bulunsa da; bu ürünlerin bir çoğu tam istenen kalitede değil. Zira Omega 3 besin takviyesinde öncelikle aranan IFOS onayını almış olması ve trigliserit formda olmasıdır. Bu iki özelliği bir arada bulunduran piyasadaki 3 markadan biri Ocean Plus. Üstelik bu üç marka içinde en uygun fiyata sahip. Herkese mutlaka öneririm.
KAZIM | 30.11.2016

TESLİMAY

Çok teşekkür ederim çok hızlı geldi
Tolga | 4.12.2016

MEMNUNİYET

24 saat geçmeden siparişim elime ulaştı,
Doğru ürün, özenli paketleme ve hızlı kargo için sizlere ve UPS ye çok teşekkür
ederim.

Ahmet | 31.12.2016

Memnun Müşteri

24 saat geçmeden siparişim elime ulaştı.
Doğru ürün,özenli paketleme ve süper hızlı kargo için Sizlere ve UPS  ye çok teşekkür ediyorum..

            Ahmet  /   01/01/2017
Ahmet | 1.01.2017

teşekkür ederim

ocean balık yağı'nı daha önce 4TL ucuz diye  n11den almıştım. ürünlerden biri yolda parçalanmış oalrak geldi ve ambalajları soluk renkliydi. kullanmak istemedim param boşa gitti yani. sağlık reyonuna teşekkür ederim hem ürünler orijinal hem paketleme hem alışveriş sonrası hizmette hiç sorun yaşamadım. artık tek tercihim bir kez daha teşekkür ederim.
Tuğba | 6.01.2017

teşekkürler

önceki yorumlara güvenerek aldım, hem fiyat hem hizmet çok güzel teşekkür ederim.
aysun | 9.01.2017

orijinal ürün

fiyatı bu kadar ucuz görünce tereddüt ettim ama ürün geldiğinde miadı uzun normal orijinal ürün geldi, zaten telefonla aramıştım eczaneden satış yaptıklarını söylemişlerdi. teşekkür ederim herkese saygılar
mustafa | 11.01.2017

trigliserit önemli

ürünü yeni aldım düzenli kullanmayı deniycem. en cazip tarafı bence trigliserit formu. diğer 30 tlye 200lü olanlar, köpük bardağı eritenler uçanlar kaçanlar falan  -30 arasında emilim sağlarken bu ürün muadilleri �-90 emilim sağlamakta.
Seyyid | 9.02.2017

orijinal ürün

ocean balık yağı tercih etmemizin sebebi ifos sertifikası olması, ben de diğer yorumlar gibi fiyatı ucuz olunca son kullanma tarihi mi yakın diye düşünmüştüm ama canlı yardımdan hemen sorularımı cevapladılar zaten eczaneden satış yapılıyormuş. özel paketinde  ertesi gün gönderdiler. hizmet için teşekkür ederim umarım böyle devam edersiniz.
meltem | 18.02.2017

Kaliteli satış

Merhabalar. Abartmadan söylüyorum 5 yıldır alış veriş yaparım böyle özenli paketleme görmedim. Omega 3 ve d vitamini aldım. Cam şişe d vitamini koruyucu ambalaja sarılmış hepsi karton kutuya konmuş ayrıca koruyucuya karton sarılmış sonra kargolanmış. Fiyat olarak zaten eşsiz fiyatlarınız var. Hizmetiniz için canı gönülden teşekkür ederim.
Fatih | 28.03.2017

memnun kaldım

Kargo paketlemenizden çok memnun kaldım .Bir çok yerden alışveriş yaptım elime paramparça bile gelen ürün oldu .ilginiz için teşekkür ederim .
Nagihan | 14.06.2017

güvenli

Ürünlerin ayrıca  pıt pıt naylonuna paketmenız çok önemliydi .Çok Memnun kaldım Herşey için teşekkür ederim .
melike | 16.08.2017

Çok iyi

Özellikle saf bir ürün olması, piyasadakiler gibi gereksiz kimyasallar içermemesi açısından çok önemli bir ürün. Fiyat konusundada gayet iyi ilginiz için teşekkürler iyi günler.
semih | 17.08.2017

kalite ve hızlı kargo

Ürünün Ambalajı da benim için çok önemli çünkü bir kaç sefer başka sitelerden aldığımda soluk ambalajlı gönderdiler bu beni tereddüte düşürdü geçmis tarihli olabilir mi diye ama bu sizden 3. alışım çok kaliteli ürün tavsiye ederim ilginiz içinde sağolun
selda | 17.08.2017

İYİ GÜNLER

İlk defa Sipariş verdim umarım sorunsuz elime ulaşır.
makbule | 18.08.2017

ambalaj

Daha önce farklı sitelerden sipariş ettiğimde çoğu zaman ambalajı soluk geldi bu ürünü sizin sitenizden 2. alışım ürünün ambalajından da belli kaliteli olduğu kolay gelsin
merve | 19.08.2017

FATURA ÖNEMLİ

Paketleme gayet memnun edici daha önce cok kez alisveris yaptım baska satıcılardan ama fatura nadir gelirdi..  Sorumluluk sahibi bir firma olduklarini gosterir bol kazanclar dilerim
barış | 19.08.2017

özenli paketleme

2. siparişimdi  ve ikisinde de vermiş olduğunuz paketlemenin özeninden dolayı teşekkür ederim
özlem | 19.08.2017

BALIK TÜKETEMEYENLER

Doktor haftada iki kez balık tüketmemi söylemişti ama ben iki üç haftada bir anca yiyebiliyordum son kontrolümde balık yiyemiyorsan balık yağı hapı kullanmalısın dedi ocean plus yazdı onu aldım kullanıyorum Gayet iyi bence
emine | 21.08.2017

İYİ GÜNLER

Özenli ve ilgili iletişim tebrik ederim.
kenan | 21.08.2017

sağlıklı haftalar

ilk defa alacam miğdem çok hassas kullanabilirmiyim diye düşünüyorum.
kenan | 21.08.2017

BEREKETLİ GÜNLER

Kaliteli bir ürün olması benim için en önemli sebep her defasında başka sitelerde ambalajı yırtık cam şişesi kırılmış olduğundan  birde sağlık reyonundan alışveriş yapmak istedim iyiki sizin siteyle tanıştım çok özenli hazırlanmış siparişinizi bana gönderdiniz ilgi alaka çok iyi ürün çok faydalı
halil | 21.08.2017

çok fazla balık tüketemeyenlere

çok fazla balık tüketemiyorum bu yüzden Ocean Plus omega 3 le dengeliyorum gerçekten vücuda yeterli omega 3 ü sağlıyor .
BETÜL | 21.08.2017

merhaba

Kullanmaya başladığımdan beri çok memnunum ilginiz için teşekkür ederim
elif | 22.08.2017

eczaneden gelen ürünler rahatlarttı

Bu ürünün Fiyat uygunluğu beni mutlu etmenin yanı sıra tereddüt ettirdi arayıp telefonla bilgi aldığımda  eczaneden geldiğini öğrendim içim rahatladı kaliteli ürün tercih edebilirsiniz iyi günler.
GAMZE | 22.08.2017

Miğdem çok hassas

Daha önce hiç kullanmadım miğdem çok hassas  balık da yiyemiorum normal şartlarda bunu önerirmisiniz miğdesi hassas olanlar gönül rahatlığyla kullanabiliyormu ?
sibel | 23.08.2017

gönül rahatlığı ile kullanın

Paketlenmesi ayrı ürünün kalitesi ayrı bayram öncesi dün siparişi verdim belki gelmez ürün elime diye tereddütüm vardı bugun elime ulaştı kullanabilirsiniz gönül rahatlığı ile
sümeyye | 25.08.2017

uygun ve faydasını gördüm

2 Kutu bitirdim ve gerçekten zaman la faydasını gördüm. hep bi dikkat dağınıklığım odaklanamama durumum vardı ama bu ürün çok iyi geldi bana Hem uygun hem faydalı
havva | 29.08.2017

orijinal ürün

fiyatı ucuz olunca tereddüt ettim hatta aradım, orijinal faturalı ürün geldi, fiyatı neredeyse yarı yarıya fark ediyor
CEYDA | 19.09.2017

kolay gelsin

Balık tüketemeyen bir insan olduğum için arkadaşım bunu tavsiye etti ilk defa alıcam umarım beğenip kullanırım iyi akşamlar.
özgen | 8.11.2017

Bu fiyatı başka yerde bulamadım

3 tane aldım kargom da bedava geldi üstelik çok hızlı ve süper paketlenmişti
ömür | 10.11.2017

memnun kaldım tavsiye ederim

Bu ürünü bu siteden 3. kez sipariş verdim hepside özenli kırılmadan elime ulaştı uygun fiyatta olup bu kadar güvenilir olması da memnuniyet sebebimdir.
sinan | 11.11.2017

güvenli ve uygun

Hızlı kargo ve güvenli iletişim kurabildiğim için tercihim bu site.
aycan | 15.11.2017

Çok memnunum

Her zaman ürünlerim özenli paketlenmiş bir şekilde elime ulaşıyor bu nedenle tercihim bu site her daim.
gülsüm | 18.11.2017

Biz çok seviyoruz

Biz eşimle hep kullanıyoruz.Bu ürünün çocuklar için olanını sağlık çalışanı olan arkadaşım, oğlum için ocean multivitamin çinko önermişti dün sipariş verdim bugun elime ulaştı paketleme bakımından gayet özenliydi .  
fuat | 20.11.2017

Umarım iyidir

Ben bu siteden hep alış veriş yapıyorum gayet özenli ve ilgililer .Ürünü ilk defa alıcam hiç kullanmadım kokusu beni rahatsız edermi kokulara karşı hassas olduğum için tedirgin oldum.
Şeyda | 21.11.2017

şüphesiz kullanın bence

Kokusundan yana şüpheniz olmasın bence en iyi ürünlerden biri bu diyebilirim .
Vedat | 22.11.2017

İYİ ÜRÜN : 1:

Zaten sürekli kullanıyorum bu ürünü. Gayet iyi benim için önemli olan kargomun hızlı gelmesi umarımhızlı gelir.
didem | 23.11.2017

Omega 3 desteği

Balık tüketemeyenler için en uygunu diyebilirim.
Emrah | 24.11.2017

merhaba

İletişimden ötürü tercihim sizsiniz teşekkür ederim
Kübra | 27.11.2017

merhaba

Güzel paketleme için teşekkür ederim  :)
rıfat | 29.11.2017

iletişim kaliteli

Çok büyük konuşmuştum internetten sipariş vermeyecem diye bu kadar uygun fiyata hemde ürünün orjinal olması benim bu ürünü bu siteden almama teşvik ediyor teşekkür ederim ilginiz ve güvenli olduğunuz için
sadık | 30.11.2017

Kaçırmayın derim

Hepimiz biliri omeganın faydalarını sık kullanamayanlar için uygun ürün fiyatıda gayet iyi.
emel | 2.12.2017

paketleme özeni fevkalade :)

Özellikle paketleme özeninden dolayı tercihim bu site daha önce sipriş verdiğim yerlerden ürün hep kırık ulaşmıştı  elime çünkü.
hayriye | 14.12.2017

çok memnunum öneririm

Güvenilir bir site olduğunuz için güvenle alışverişimi sağlıyorum daima bu neden le teşekkür ederim .
PERİHAN | 16.12.2017

sürekli alışveriş

Sayfanızdan sürekli alışveriş yapan biriyim hiç sorun yaşamadım şuana kadar bu ürünü almak istiyorum hiç kullanmadığım için tereddütte kaldım.
melda | 20.12.2017

selamlar

ürünün orjinal olup olmadığı aklımı kurcalayan bir sebepti. ürün orjinal ve özenli paketlenmişti teşekkürler
betül | 11.01.2018

beğendim

özenli paketlenerek elıme hızlıca ulaştı  teşekkür ederim
yelda | 2.03.2018

kaliteli ve ilgili

Bu ürünün fiyatını eczanede sorduğumda  neredeyse 2 katı bır fıyat söylendi bu siteye güvencimin nedenlerinden biri ürünlerin eczaneden göndermeleri bizzat kendim gidip aldığım için bu nedenle daha çok güvendim
günce | 5.03.2018

merhaba

Ben 26 5 haftalık hamileyim. Balık yağı kullanmaya yeni başladım. Balık yemediğim için doktorum tavsiye etti. Kulandığım marka Ocean Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez alıyorum .
suna | 13.03.2018

Eczaneden alım

Eczaneden kendim aldım diye bir yorum okudum o nasıl oluyor bende almak istiyorum da
Tuğba | 3.05.2018

merhaba

Enfeksiyon yakalaniyorum çok sık doktor bu yüzden omega 3 kullan dedi kullanıyorum bakalım ne olacak .
ERCAN | 19.06.2018

MEMNUNUM

Hep kullandığım ürünü bu kadar uyguna bulabilmek çok güzel .
TARIK | 8.12.2018
Kendi yorumunuzu yazın
 • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
 • Kötü
 • Mükemmel

Sitemize verilen siparişler banka onayı alındıktan sonra, 1- 3 iş günü içerisinde yurtiçi kargo firması ile kargolanır.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Teslimat esnasında kargonuzda hasar yada ezilme olduğunu düşünüyorsanız lütfen kargo görevlisine hasar tazmin formu düzenletiniz. 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. 

saglikreyonu.com güvenilir bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Bir çok e-ticaret sitesi gibi , sipariş aldıktan sonra ürün temin etme yoluna gitmiyoruz ancak nadiren birden fazla tüketicinin aynı ürünü satın alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda anlık tükenme durumu oluşabilir. Bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise hemen temin yoluna gidilir. Bu sürenin 3 günü aşması durumunda size bilgi verilir ve ürünün temin süresi müşteri tarafından kabul edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. 

Her türlü soru ve önerileriniz için lütfen iletişime geçmekten çekinmeyiniz. 

 

Garanti Koşulları

Mağazamızdaki ürünler imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır ve her markanın kendi garanti koşulları geçerlidir. www.saglikreyonu.comisimli web sitemizde T.C. Kanunlarına aykırı unsur teşkil edecek herhangi bir ürün satmadığımızı, satışını yaptığımız medikal türü ürünlerin reçetesiz ürün kapsamında olduğunu, reçetesiz ürünlerin tamamının T.C. Sağlık ve Tarım Bakanlığı onaylı ürünler olduğunu taahhüt ederiz.

 

Kargo Bilgileri ;

Satın almış olduğunuz ürünler (1-3) iş günü içerinde Yurtiçi Kargo firması ile gönderilir. 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olmaktadır.

 

Teslimat Süreleri;

 

Sipariş ettiğiniz ürün, ürün kartında belirtilen sürede kargoya teslim edilir(1-3 işgünü). 

 

Hasarlı Ürün İadesi

 

Siparişiniz size ulaştığında hasar görmüş ise, mutlaka kargo şirketi görevlisinden tutanak tutmasını talep ediniz, kargo şirket görevlisi kargoyu bırakıp gitmiş ise kargo şubesine giderek tutanak tutturmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı tutulmamış hasarlı ürünlerin ücret iadesi yapılmayacaktır. Tutanak tutulması ve sonrasında tarafımıza ibraz edilmesinden sonra yeni ürün talebiniz ve ya ücret iadesi talebiniz yerine getirilecektir.

 

İade Koşulları:

 

 •          Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde saglikreyonu.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için sizden herhangi bir “kargo bedeli” talep edilmez.
 •          İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
 •          Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan iç ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.
 •          Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

 

                       1.        Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,

                       2.        Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

                       3.        ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler,                               teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler,

                       4.        Makyaj Malzemeleri

  

Kolay İade de;

 

Siparişiniz kargoya verilmeden siparişinizin iptal edilmesi (Aynı Gün İade Yapılır )

 

Siparişiniz kargoya verilmeden iptal etmek isterseniz mail, telefon ya da whatsapp (0538 092 75 48) üzerinden siparişinizi iptal etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İptal talebiniz sonrası siparişiniz iptal edilir. İptal işleminden sonra kartla yapılan ödemelerde ücret iadesi için, iptal talebinin bulunulduğu anda ödeme sistemine talimat verilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ödemiş olduğunuz ücret 3(üç) iş günü içerisinde kartınıza iade edilir. Havale ile yapılan ödemelerde,  iptal isteğiniz hafta içi saat 15:00 kadar bize ulaşırsa aynı gün,  saat 15:00 ten sonraki iptal isteklerinde bir sonra ki gün, bir sonrası gün ve ya günler resmi tatile denk gelir ise ilk iş günü, herhangi bir ücret kesintisi olmadan belirttiğiniz IBAN numarasına gönderilir.

 

Siparişiniz kargoya verilmiş fakat size ulaşmadan siparişinizin iptal edilmesi (14 Gün içerisinde iade edebilirsiniz)

 

Siparişiniz kargo sürecinde iken iptal etmek isterseniz, siparişiniz size ulaştığınızda kargo görevlisine ürünü teslim almak istemediğinizi belirtiniz. Siparişinizdeki ürünler bize geri gelecektir. Kargo şubesine gitmeden ürünleri iade etmiş olacaksınız. İade edilen siparişiniz, bize ulaştığında ücret iadesi işlemleri başlayacaktır. Ürünler bize ulaşmadan ücret iadesi işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Ürünler bize ulaştıktan sonra kartla yapılan ödemelerde ücret iadesi için, ödeme sistemine talimat verilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ödemiş olduğunuz ücret 3(üç) iş günü içerisinde kartınıza iade edilir. Havale ile yapılan ödemelerde,  ürünler bize ulaştıktan sonraki ilk iş günü herhangi bir ücret kesintisi olmadan ödemiş olduğunuz ücret belirttiğiniz IBAN numarasına gönderilir.

 

Siparişiniz size ulaştıktan sonra siparişinizin iptal edilmesi ( 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz)

 

Siparişiniz size ulaştıktan sonra iade etmek isterseniz dikkat etmenizi istediğimiz hususlar vardır. Ürünlerin paketlenmesi tarafımızdan özenle yapılmaktadır. Paketleri açarken ürünlere zarar vermemeye dikkat etmelisiniz. Ürünün tekrar satılabilirliği bozulmuş, ambalajı yırtılmış, güvenlik bandı kesilmiş ya da sökülmüş olmamalıdır. Ürünler size gönderildiği gibi geri gönderilmelidir.  Ürünler geri gönderilirken anlaşmalı kargo ve şirket anlaşması kullanarak geri gönderim yapılmalıdır. Bu durumda kargo ücreti ödemeden ürünlerin geri gönderimini sağlayabilirsiniz. Ürün geri gönderilirken anlaşmalı kargo ve şirket anlaşması kullanılmadan karşı ödemeli kargo gönderimlerinizde firmamız tarafından ödenen kargo ücreti, size ücret iadesi yapılırken ödenen kargo ücreti kesintisi yapılarak, ücret iadesi gerçekleştirilir. Ürünlerin geri gönderimi yapıldıktan sonra ürünler elimize ulaştıktan, ürünlerin sağlamlığı kontrol edildikten sonra ücret iadesi yapılmaktadır. Hasarlı ürün elimize ulaşırsa ücret iadesi yapılmamaktadır. Ürünler sağlam şekilde elimize ulaştığında kartla yapılan ödemelerde ücret iadesi için, ödeme sistemine talimat verilir. Herhangi bir ücret kesintisi olmadan ödemiş olduğunuz ücret 3(üç) iş günü içerisinde kartınıza iade edilir. Havale ile yapılan ödemelerde,  ürünler bize ulaştıktan sonraki ilk iş günü herhangi bir ücret kesintisi olmadan ödemiş olduğunuz ücret belirttiğiniz IBAN numarasına gönderilir.

 

 Akar Sağlık Ürünleri San. Tic Ltd. Şti.

 

saglikreyonu.com sitesinden satın aldığınız ürünlerin;

Son kullanma tarihleri, ürün kartında yazılı olan tarihli ürün göndermeyi,

Paketlenmesinin sağlam yapılmasını,

Alışverişinizde bu hizmet şartları sağlanmazsa ürünü koşulsuz şartsız geri alıp ücret kesintisi olmadan yapmış olduğunuz ödemeyi size tekrar ödemeyi,

Kabul ve taahhüt eder.

Merhaba;

Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine ve Kozmetik Yönetmeliğine istinaden internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. saglikreyonu.com sitesinde satılan gıda takviyelerinin hiçbiri ilaç değildir, bu gıda takviyeleri sağlık halinin devamı için kullanılmalıdır, normal beslenmenin yerine geçemezler, hastalara şifa ya da hastalıklara deva değillerdir. Tavsiye edilen günlük kullanımı aşmayın ve 6 yaşından küçük çocuklarınıza doktoruna danışmadan hiçbir gıda takviyesi kullanmayın.

Sağlık sorunlarınız ya da hastalığınız için mutlaka doktorunuza danışın ve onun sözünden çıkmayın. İnternetten satılan faturasız ürünlere, size güven vermeyen markalara aldanmayın. Hastalık tedavi ettiğini belirten; nasılsa bitkisel, denemekten ne zarar çıkar diyen umut tacirlerine kanmayın, hem paranızdan hem sağlığınızdan olmayın.

Saglikreyonu.com ürün açıklamalarındaki yazılar sadece bilgi amaçlıdır ve ürün içeriğindeki vitamin, mineral, meyve ekstreleri,esans, uçucu yağ vb. maddelerin genel özelliklerinden bahseder, bu ürünler herhangi bir hastalığı tedavi etmez, tedavisine yardımcı olmaz, ayrıca kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez.

Gıda takviyesi kullanmayı düşünen kişi hamileyse, emziriyorsa, günlük düzenli kullandığı ilaçlar varsa, mutlaka doktorundan bilgi almalıdır. Ezbere ürün kullanımını ya da internette araştırma yaparak kaynağı belirsiz yazılardan tavsiye almanızı saglikreyonu.com olarak kesinlikle önermiyoruz.

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz lütfen üretici veya ithalatçı firma ile iletişime geçin. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

NOT: Ürünler ile ilgili bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanıma yönelik hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine geçmez. Müşteri yorumları müşterilerin tamamen kendi deneyimleri ve düşünceleridir, bunlardan kaynaklı herhangi bir mesuliyet kabul edilmemektir. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Ürünler beslenme destek ürünleri olup, ilaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Dengeli ve çeşitli beslenme sağlıklı yaşam için önemlidir. Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Tüketimi, uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir. Tatlandırıcı içerebilir. 18 yaş altındaki çocuklar veya hamile kadınlar, sadece hekim veya diyetisyen gözetiminde kullanabilirler. Serin ve kuru yerde saklayınız. Son kullanım tarihi ve lot numarası kutunun üzerindedir.

 

Kişisel Veriler Kanunu hakkında genel bilgilendirme

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (bundan sonra KVKK olarak anılacaktır) 24 Mart 2016 tarihinde kabul edilmiş, 7Nisan 2016 tarihli 29677 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır. KVKK’nun bir kısmı yayın tarihinde, bir kısmı ise 7 Ekim 2016’da yürürlüğe girmiştir.

Veri sorumlusu sıfatıyla bilgilendirme

6698 sayılıKVKK uyarınca ve Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz bu sayfada açıklandığı çerçevede; kaydedilecek, saklanacak, güncellenecek, mevzuatın izin verdiği durumlarda 3. kişilere açıklanabilecek / devredilebilecek, sınıflandırılabilecek ve KVKK’da sayılan şekillerde işlenebilecektir.

Kişisel verilerinizin ne şekilde işlenebileceği

6698 sayılı KVKK uyarınca, Firmamız ile paylaştığınız kişisel verileriniz, tamamen veya kısmen,otomatik olarak, veyahut herhangi bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatikolmayan yollarla elde edilerek, kaydedilerek, depolanarak, değiştirilerek, yeniden düzenlenerek, kısacası veriler üzerindegerçekleştirilen her türlü işleme konu olarak tarafımızdan işlenebilecektir. KVKK kapsamında veriler üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlem "kişisel verilerin işlenmesi” olarak kabul edilmektedir.

Kişisel verilerinizin işlenme amaçları ve hukuki sebepleri

Paylaştığınız kişisel veriler,

 • Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin gereklerini, sözleşmenin ve teknolojinin gereklerine uygun şekildeyapabilmek, sunulan ürün ve hizmetlerimizi geliştirebilmek için;
 • 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile bu düzenlemelere dayanak yapılarak hazırlanan 26.08.2015 tarihli 29457 sayılı RG’de yayınlanan Elektronik Ticarette Hizmet Sağlayıcı ve Aracı Hizmet Sağlayıcılar Hakkında Yönetmelik, 27.11.2014 tarihli ve 29188 sayılı RG’de yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ve diğer ilgili mevzuat kapsamında işlem sahibinin bilgilerini tespit için kimlik, adres ve diğer gerekli bilgileri kaydetmek için;
 • Bankacılık ve Elektronik Ödeme alanında zorunlu olan ödeme sistemleri, elektronik sözleşme veya kağıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek; mevzuat gereği ve diğer otoritelerce öngörülen bilgi saklama, raporlama, bilgilendirme yükümlülüklerine uymak için;
 • Kamu güvenliğine ilişkin hususlarda ve hukuki uyuşmazlıklarda, talep halinde ve mevzuat gereği savcılıklara, mahkemelere ve ilgili kamu görevlilerine bilgi verebilmek için;

6698 sayılı KVKK ve ilgili ikincil düzenlemelereuygun olarak işlenecektir. Kişisel verilerinizin aktarılabileceği üçüncü kişi veya kuruluşlarhakkında bilgilendirme Yukarıda belirtilen amaçlarla, Firmamız ile paylaştığınız kişisel verilerinizin aktarılabileceği kişi /kuruluşlar; başta Firmamızın e-ticaret altyapısını sağlayan IdeaSoft Yazılım San. ve Tic. A.Ş. olmak üzere, tedarikçiler, kargo şirketleri gibi sunulan hizmetler ile ilgili kişi ve kuruluşlar, faaliyetlerimizi yürütmeküzere ve/veya Veri İşleyen sıfatı ile hizmet alınan, iş birliği yaptığımız program ortağı kuruluşları, yurtiçi / yurtdışıkuruluşlar ve diğer 3. kişilerdir.

Kişisel verilerinizin toplanma şekli

Kişisel verileriniz,

 • Firmamız internet sitesi ve mobil uygulamalarındaki formlar aracılığıyla ad, soyad, TC kimlik numarası, adres, telefon, iş veya özel e-posta adresi gibi bilgiler ile; kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak giriş yapılan sayfalardaki tercihleri, gerçekleştirilen işlemlerin IP kayıtları, tarayıcı tarafından toplanan çerez verileri ile gezinme süre ve detaylarını içeren veriler, konum verileri şeklinde;

 

 • Satış ve pazarlama departmanı çalışanlarımız, şubelerimiz, tedarikçilerimiz, diğer satış kanalları, kağıt üzerindeki formlar, kartvizitler, dijital pazarlama ve çağrı merkezi gibi kanallarımız aracılığıyla sözlü, yazılı veya elektronik ortamdan;

 

 • Firmamız ile ticari ilişki kurmak, iş başvurusu yapmak, teklif vermek gibi amaçlarla, kartvizit, özgeçmiş (cv), teklif vermek ve sair yollarla kişisel verilerini paylaşan kişilerden alınan, fiziki veya sanal bir ortamda, yüz yüze ya da mesafeli, sözlü veya yazılı ya da elektronik ortamdan;

 

 • Ayrıca farklı kanallardan dolaylı yoldan elde edilen, web sitesi, blog, yarışma, anket, oyun, kampanya ve benzeri amaçlı kullanılan (mikro) web sitelerinden ve sosyal medyadan elde edilen veriler, e-bülten okuma veya tıklama hareketleri, kamuya açık veri tabanlarının sunduğu veriler, sosyal medya platformlarından paylaşıma açık profil ve verilerden; işlenebilmekte ve toplanabilmektedir.

KVKK yürürlüğe girmeden önce elde edilen kişisel verileriniz

KVKK’nun yürürlük tarihi olan 7 Nisan 2016 tarihinden önce, üyelik, elektronik ileti izni, ürün / hizmet satın alma ve diğer şekillerde hukuka uygun olarak elde edilmiş olan kişisel verileriniz de bu belgede düzenlenen şart ve koşullara uygun olarak işlenmekte ve muhafaza edilmektedir.

Kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılması

Türkiye’de işlenerek veya Türkiye dışında işlenip muhafaza edilmek üzere, yukarıda sayılan yöntemlerden herhangi birisi ile toplanmış kişisel verileriniz KVKK kapsamında kalmak kaydıyla ve sözleşme amaçlarına uygun olarak yurtdışında bulunan (Kişisel Veriler Kurulu tarafından akredite edilen ve kişisel verilerin korunması hususunda yeterli korumanın bulunduğu ülkelere) hizmet aracılarına da aktarılabilecektir.

Kişisel verilerin saklanması ve korunması

Kişisel verileriniz, Firmamız nezdinde yer alan veri tabanında ve sistemlerde KVKK’nun 12. maddesi gereğince gizli olarak saklanacak; yasal zorunluluklar ve bu belgede belirtilen düzenlemeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Firmamız, kişisel verilerinizin barındığı sistemleri ve veri tabanlarını, KVKK’nun 12. Maddesi gereği kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemekle, yetkisiz kişilerin erişimlerini engellemekle, erişim yönetimi gibi yazılımsal tedbirleri ve fiziksel güvenlik önlemleri almakla mükelleftir. Kişisel verilerin yasal olmayan yollarla başkaları tarafından elde edilmesinin öğrenilmesi halinde durum derhal, yasal düzenlemeye uygun ve yazılı olarak Kişisel Verileri Koruma Kurulu’na bildirilecektir.

Kişisel verilerin güncel ve doğru tutulması

KVKK’nun 4. maddesi uyarınca Firmamızın kişisel verilerinizi doğru ve güncel olarak tutma yükümlülüğü bulunmaktadır. Bu kapsamda Firmamızın yürürlükteki mevzuattan doğan yükümlülüklerini yerine getirebilmesi için Müşterilerimizin doğru ve güncel verilerini paylaşması veya web sitesi / mobil uygulama üzerinden güncellemesi gerekmektedir.

6698 sayılı KVKK uyarıncakişisel veri sahibinin hakları

6698 sayılı KVKK 11.maddesi 07 Ekim 2016 tarihindeyürürlüğe girmiş olup ilgili madde gereğince, Kişisel Veri Sahibi’nin bu tarihten sonraki hakları aşağıdaki gibidir: Kişisel Veri Sahibi, Firmamıza (veri sorumlusu) başvurarak kendisiyle ilgili;


 1. Kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme,
 2. Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
 3. Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığınıöğrenme,
 4. Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
 5. Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
 6. KVKK’nun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yokedilmesini isteme,
 7. Kişisel verilerin düzeltilmesi, silinmesi, yok edilmesi halinde bu işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere de bildirilmesini isteme,
 8. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişininkendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
 9. Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararıngiderilmesini talep etme,haklarına sahiptir. Sakarya Ticaret Odası’nın 27269 sicil sayısında kayıtlı, 0293049697300013 MERSİS numarasına sahip, Semerciler mah. çark cad. no :61/ 5 Adapazarı /SAKARYA adresinde bulunan Dermoavm Kozmetik ve Sağlık Ürünleri   TİC.LTD. ŞTİ.KVKK kapsamında Veri Sorumlusu’dur. Firmamız tarafından atanacak Veri Sorumlusu Temsilcisi, yasal altyapı sağlandığında Veri Sorumluları Sicilinde ve bu belgenin bulunduğu internet adresinde ilan edilecektir. Kişisel Veri Sahipleri, sorularını, görüşlerini veya taleplerini aşağıdaki iletişim kanallarından herhangi birisine yöneltebilir:

AKAR SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ

info@saglikreyonu.com

+90 538 092 75 48

Bir kutu 50 kapsül, her kapsül 1200 mg balık yağı içerir. 

Ocean Plus, Omega 3 yağ oranı yüksek derin deniz balıklarından moleküler teknoloji ile elde edilmiştir. İçim kolaylığı sağlamak için özel deodorizasyon tekniği kullanılmış ve limon yağı ile tatlandırılmıştır. Antioksidan olarak E vitamini kullanılmıştır.

 

Önerilen Kullanım Yeri:

Ocean Plus, EPA ve DHA Omega 3 yağ astlerini içermektedir. Omega 3 yağ asitleri vücudumuz tarafaından üretilemeyen yağ asitlerinden olup vücudumuzun pek çok mekanizmasında önemli rol üstlenmektedirler. Bu nedenle her gün dışarıdan alınması gereklidir. Omega 3 yağ asitlerinden EPA ve DHA, kalp damar sağlığının korunmasına, beynin normal gelişimi ile görme ve sinir sitemi gelişimine yardımcıdır.

 

Önerilen Kullanım Şekli:

Ocean Plus, günde 1 veya 2 kapsü lbir miktar suyla beraber alınması önerilir.

 

Ocean Plus için 5 Neden:

Ocean balık yağları dünya üzerindeki en güvenilir ve kaliteli balık yağı üreticilerinden temin edilerek üst düzey üretim prosesleri ile uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ocean'ın saflığı ve kalitesi her seride bağımsız bir kuruluş olan IFOS (International Fish Oil Standarts) tarafından test edilmektedir.

Ocean balık yağları IFOS tarafıdan ; Beslenme Konseyi (CRN), Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve küresel EPA ve DHA Organizasyonu (GOED) belirlediği limitlere göre;

Saflık, tazelik, güvenilirlik, kalite, içerik garantisi için analiz edilmekte ve ürün kalitesi 5 yıldız ile sertifiklandırılmaktadır.

 

1) Ağır Metal Seviyeleri

Ocean balık yağlarında kimyasal atıklardan ve ağır metallerden uzak, temiz denizlerde yaşayan balıkların yağları tercih edilmiştir. Ocean balık yağlarının üretimi sırasında balıkta olabilecek tüm safsızlıklarıngiderilmesi için düzey moleküler distilasyon yöntemi uygulanır.

OCEAN BALIK YAGI SAFTIR.

Çünkü Beslenme Konseyi (CRN), Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve küresel EPA ve DHA Organizasyonu (GOED) limit değerlerinden 10 kat daha saf olduğu her seride test edilir.

2) Saflık, Temizlik ve Güvenilirlik

Ocean balık yağlarının üretiminde temiz sularda yaşayan küçük balıkların yağları kullanılır. Ocean'ın PCB, dioksin, furan vb. kimyasal atıklar açısından CRN, WHO, GOED tarafından belirlenen limit değerlerden 10 kata kadar daha temiz olduğu IFOS tarafından test edilir ve tescillendirilir.

3) Tazelik - Stabilite

Omega 3 ürünlerinin etkinliğinde, kokusunda ve görüntüsünde kullanılan balık yağının tazeliği çok önemlidir. Ocean ürünlerinde kullanılan balık yağları, temiz ve derin su balıkların avlanır avlanmaz 24 saat içinde oksijensiz ortamda işlenmeye başlamasıyla elde edilir. Ocean balık yağları oksijensiz ortamda kimyasallardan uzak, tamamen mekanik işlemlerle ve minimum oksidasyon seviyesiyle üretilir. Ocean'ın tazeliği her seferinde IFOS tarafından tescillendirilir.

4) İçerik Garantisi

Ocean balık yağları tamda etiketinde yazdığı kadar omega 3 içerir. Ocean balık yağlarının etiket - içerik uyumluluğu her seferinde IFOS tarafından garantilenir

5) CRN ve WHO Standartları

Ocean balık yağları Beslenme konseyi (CRN) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO)'nün balık yağları konusunda belirlemiş olduğu tüm kalite standartlarını karşılar. Bu kalite ölçüleri her seride IFOS tarafından tescillenir

 

Ocean Yaz - Kış Kullanılır

Ocean balık yağları A ve D vitamini içermeyen bileşimi sayesinde yaz - kış alınması gerekli olan omega 3 ihtiyacını yıl boyu eksiksiz karşılar.

 

Yüksek Emilim

Ocean balık yağları doğal trigliserit formda Omega 3 yağ asitleri içerir. Yapılan çalışmalar trigliserit formun emiliminin diğer formlara kıyasla daha yüksek olduğunu göstermektedir. Bu nedenle Ocean kullanıcısı yüksek emilimle maksimum fayda sağlar.

 

 

 

Prof. Dr. Canan Karatay Saf Omega-3'ün Faydalarını Anlatıyor.

Ürünler özellikleri
İçerik veya Uygulama İçilebilir ( şurup - efervesan - yağ )
Bu öğeyi alan müşteriler aynı zamanda bunları satın aldı
64,50 ₺
Ocean Saf Balık Yağı Şurubu içerdiği omega-3 yağları sayesinde çocuğunuzun öğrenme beceresi ve hafıza kapasitesini arttırmaya yardımcı olur ve fiziksel gelişimine katkı sağlar.
70,00 ₺ 84,00 ₺
Erkeklere özel, 30 tablet içeren multivitamin ve mineral takviyesi. İngilterenin en çok satan vitamin hapı.
90,00 ₺
Vitabiotics immunace 30 tablet, içindeki vitamin ve mineraller ile bağışıklığınızı güçlendirir, vücudun enfeksiyonlara karşı direncinin artmasına, hücrelerin uzun süreli korunmasına yardımcı olur ve ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral takviyesini sağlar.
56,00 ₺ 98,00 ₺
Nbl Optima Probiyotik, Her bir çiğneme tablet 1,5 milyar aktif probiyotik içerir. Çiğnenebilir Probiyotik tablet formunda sunulmuştur.
39,90 ₺
Sunlife C Vitamini 1000 mg 20 suda eriyen efervesan tablet, günlük C vitamini ihtiyacınızı tavkiye eder.