Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Voonka

Voonka

Türkiye'nin önde gelen gıda desteği ürünleri geliştiricisi olan Voonka, en popüler ürünleri ile saglikreyonu.com'da

 2012 yılından bu yana sağlıklı yaşamı desteklemek ve bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla araştırmalar yapan Voonka, ulaştığı çeşitli ürün yelpazesi ile müşterine hizmet vermeye devam ediyor. Doğadan ilham alarak yola çıkan ve müşterilerine en sağlıklı destek ürünlerini ulaştırmayı kendisine görev edinen Voonka, vitamin, multivitamin, mineral, omega, geleneksel ürünler ve özel güzellik serisindeki ürünler ile müşterilerine hizmet veriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki doğal hammadde tedarikçisi ile çalışarak en doğru ürünleri tüketicilerine sunan Voonka, aynı zamanda üniversiteler ile yaptığı ortak çalışmalar ile de ürünlerinin kalitesini güvence altına alıyor. Voonka gıda desteği ürünlerinde kullanılan tüm hammaddeler tedarik aşamasından, üretim aşamasına kadar dikkatli bir şekilde analiz edilerek, belgeleniyor ve son ürün haline getiriliyor.

Cildiniz için Voonka Collagen

Voonka ürünleri içerisinde en popüleri olan Voonka Collagen cildinizin daha berrak ve parlak bir görünüm kazanması için çok önemli bir destek ürünüdür. İçeriğindeki vitaminler ve etken maddeler sayesinde cildinizi zararlı etmenlerden korunmasına yardımcı olan Voonka Liquid Collagen, aynı zamanda da ipeksi bir yumuşaklık kazanmasını olanak sağlar.

Voonka Vitamin ve Mineral serisi de saglikreyonu.com’da

Güzellik ve bakım ürünü olan Voonka Collagen dışında Voonka'nın ürün yelpazesinde vitamin ve mineral kategorisinde de iddialı ürünler mevcuttur. Voonka Omega 3, Voonka Krill Oil Omega 3, Voonka Omega 7, Voonka Koruyucu içermeyen Çocuk ürünleri saglikreyonu.com'da bulabileceğiniz en çok tercih edilen Voonka ürünleri arasında yer alır. 

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Voonka 5 Htp Complex 62 Kapsül

₺126,52
Beyin ve vücut sağlığımız açısından çok önemli olan seratonin üretimine Voonka 5HTP Complex ile destek olun.

Voonka Biotin 2500 Mcg 102 Tablet

₺57,21
Tırnak kırılmaları ve saç dökülmelerinden mi şikayet ediyorsunuz? Voonka Biotin ile artık şikayetlere veda etmenin zamanı!

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

₺103,43
Voonka Kalsiyum/Calcium ile daha sağlıklı dişlere sahip olmak artık mümkün

Voonka Coenzyme Q10 100 Mg 32 Kapsül

₺115,50
İçeriğindeki koenzim Q10 sayesinde diyabetten, kalp rahatsızlığına kadar pek çok farklı hastalığın önüne geçilmesine yardımcı olur.

Voonka Coenzyme Q10 200 Mg 32 Kapsül

₺169,05
Vücudumuzun ihtiyaç duyduğu koeanzim Q10 takviyesi için 32 adet 200 mg'lık yumuşak kapsül içerir.

Voonka Coenzyme Q10 300 Mg 32 Kapsül

₺154,00
Son yılların en popüler besin desteği olan koenzim 10 bakımından zengin bir ürün!

Voonka

Filter by:

Hepsini Sil
Min: ₺20,00 Max: ₺555,00
₺20 ₺555