Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

voonka_urunleri_indirim_ucuz_fiyat_eczane

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Voonka 5 Htp Complex 62 Kapsül

90,78 ₺ 126,52 ₺
Beyin ve vücut sağlığımız açısından çok önemli olan seratonin üretimine Voonka 5HTP Complex ile destek olun.

Voonka Beauty Collagen + Hyaluronic Acid 32 Tablet

120,00 ₺ 164,44 ₺

Voonka Calcium Ossis 62 Tablet

64,25 ₺ 103,43 ₺
Voonka Kalsiyum/Calcium ile daha sağlıklı dişlere sahip olmak artık mümkün

Voonka Collagen Beauty Mask 3 Adet

84,47 ₺ 124,94 ₺
Voonka Bakır İlaveli Kristal Jel Yüz Maskesi ile daha parlak ve daha genç görünümlü bir cildiniz olsun.

Voonka Ginseng Ve Coenzyme Q10 32 Kapsül

93,58 ₺ 154,88 ₺
Voonka Ginseng ve Koenzym içerisinde ginseng bitkisinin mucizevi etkisi ile karaciğer ve kalp sağlığı için faydalı olan tüm bileşenler yer alıyor.

Voonka Glucogen Dual 92 Tablet

141,43 ₺ 208,96 ₺
Voonka Glucogen Dual, eklem bölgeleri ve bu bölgelerde sorunların çözümüne destek olur.

Voonka Sambucus Nigra Saşe 20 Adet

36,25 ₺ 51,14 ₺
Çiğneme tableti ve eferversan ürünleri de bulunan Voonka Sambucus Nigra Saşe, kara mürver bitkisinin faydalarını size farklı bir forma sunuyor.

Voonka Vitamin B12 102 Tablet

63,34 ₺ 75,35 ₺
Vücudumuz için birçok önemli rolü bulunan Vitamin B12 bakımından oldukça zengin bir besin takviyesi Voonka Vitamin B12 tablet…

Voonka

Türkiye'nin önde gelen gıda desteği ürünleri geliştiricisi olan Voonka, en popüler ürünleri ile saglikreyonu.com'da

 2012 yılından bu yana sağlıklı yaşamı desteklemek ve bireylerin yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla araştırmalar yapan Voonka, ulaştığı çeşitli ürün yelpazesi ile müşterine hizmet vermeye devam ediyor. Doğadan ilham alarak yola çıkan ve müşterilerine en sağlıklı destek ürünlerini ulaştırmayı kendisine görev edinen Voonka, vitamin, multivitamin, mineral, omega, geleneksel ürünler ve özel güzellik serisindeki ürünler ile müşterilerine hizmet veriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki doğal hammadde tedarikçisi ile çalışarak en doğru ürünleri tüketicilerine sunan Voonka, aynı zamanda üniversiteler ile yaptığı ortak çalışmalar ile de ürünlerinin kalitesini güvence altına alıyor. Voonka gıda desteği ürünlerinde kullanılan tüm hammaddeler tedarik aşamasından, üretim aşamasına kadar dikkatli bir şekilde analiz edilerek, belgeleniyor ve son ürün haline getiriliyor.

Cildiniz için Voonka Collagen

Voonka ürünleri içerisinde en popüleri olan Voonka Collagen cildinizin daha berrak ve parlak bir görünüm kazanması için çok önemli bir destek ürünüdür. İçeriğindeki vitaminler ve etken maddeler sayesinde cildinizi zararlı etmenlerden korunmasına yardımcı olan Voonka Liquid Collagen, aynı zamanda da ipeksi bir yumuşaklık kazanmasını olanak sağlar.

Voonka Vitamin ve Mineral serisi de saglikreyonu.com’da

Güzellik ve bakım ürünü olan Voonka Collagen dışında Voonka'nın ürün yelpazesinde vitamin ve mineral kategorisinde de iddialı ürünler mevcuttur. Voonka Omega 3, Voonka Krill Oil Omega 3, Voonka Omega 7, Voonka Koruyucu içermeyen Çocuk ürünleri saglikreyonu.com'da bulabileceğiniz en çok tercih edilen Voonka ürünleri arasında yer alır. 

Voonka

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 20,00 ₺ Max: 548,00 ₺
₺20 ₺548