Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Voonka Çörek Otu Yağı Kapsülu 62 Adet

108,15 ₺
Tarihte kutsanmış tohum olarak adlandırılan çörek otunun mucize etkisiyle buluşan Voonka Çörek Otu Yağı!

Zade Vital Bitkisel Çörek Otu Yağı Blister Form 30 Kapsül

59,00 ₺
Kemik, kas ve eklem ağrılarına iyi gelen çörek otu yağı

Zade Vital Çörek Otu Kaps Sise

89,00 ₺
Sağlığımız için faydaları saymakla bitmek bilmeyen çörek otu yağı

Zade Vital Çörek Otu Yağı 100 Cc

59,00 ₺
Sağlığımız için faydaları saymakla bitmek bilmeyen çörek otu yağı 100 cc'lik cam şişe ambalajıyla...

Zade Vital Çörek Otu Yağı 20 Cc

24,90 ₺
Sağlığımız için faydaları saymakla bitmek bilmeyen çörek otu yağı 20 cc'lik cam şişe ambalajıyla...

Çörek Otu Yağı cilde faydaları oldukça fazladır. Özellikle bu konuyla ilgili Alternatif Tıp sürekli olarak araştırma içerisindedir. Öyleyse bu kadar faydalı olan Çörek Otu Yağı nasıl kullanılmalı? Ne kadar sıklıkla tüketilmeli? Gibi tüm soruların cevapları şimdi saglikreyonu.com ile sizinle!

Çörek Otu Yağı

Çörek Otu bitkisinin bulundurduğu vitaminler ve mineraller Alternatif Tıbbın her daim ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu konuyla ilgili gerçekleşen bilimsel çalışmalar çörek otunun içerisinde çok yararlı maddeler bulundurduğu yönünde.

Öyle ki bu bitkinin yarısından fazlası faydalı madde taşıyor. Yani bitkinin %21’i proteinden oluşuyor. Ve %35’i bitkisel yağ aynı zamanda %38’i karbonhidrattır.

İçerisindeki yararlı bu maddeler doğal bir antioksidan olma özelliği taşıyor. Çörek Otunun aynı zamanda cilde ve saça çok fazla yararı olduğunu söyleyebiliriz.

Doğal bir antioksidan özelliği

Çörek Otu bitkisi içerdiği pek çok vitamin bakımından oldukça zengindir. İçerisinde C, H, A, B1, B2, B6 vitaminleri bulunuyor.  Bu vitaminler saçı, cildi koruyor. Aynı şekilde metabolizmayı koruyor. Ve metabolizmanın güçlenmesini sağlıyor.

Bu bitki aynı zamanda içerisinde pek çok mineral de barındırıyor. Çinko, Demir, Magnezyum, Selenyum gibi çok güçlü mineraller içeriyor.

Çörek Otu Yağı düzenli tüketildiğinde zaman vücuda güçlü bir yapı kazandırır. Vücutta bulunan zararlı mikroorganizmaları ve bakterileri atmasına yardımcı olur. Bu da vücudun iltihap oluşturmasının önüne geçmesine yarar sağlar.

Aynı zamanda son zamanlarda bilim insanlarının yaptığı araştırmada çörek otuna dair çok önemli bulgular elde edildi. Çörek otunun içerisinde bulunan Thymoquinon maddesi tümör hücrelerinin çoğalmasını önlüyor. Ve etrafında bulunan dokulara zarar vermesinin önüne geçiyor.

Çörek otu yağı kapsülü çoğu kişi tarafından çok fazla tüketiliyor. Bu kapsüller arasından en fazla EA Bitkisel ve Çörek Otu Yağı Kapsülü Zade Vital tercih ediliyor.

Çörek Otu Yağı

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 24,00 ₺ Max: 109,00 ₺
₺24 ₺109