Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Omega-7

Omega 7 olarak bilinen yani Palmitoleik asit eski çağlardan günümüze kadar kendini korumuştur. Tibetler ve Moğollar tarafından özellikle geleneksel bir ilaç olarak kullanılmıştır. Omega 7’nin bilinmeyen pek çok faydası bulunuyor.

Ancak en önemli faydası kilo kontrolünü kolaylaştırdığı yönünde.Bizler de Omega 7 hakkında bilinmeyen tüm ayrıntıları sizler için hazırladık. Tüm ayrıntılar şimdi saglikreyonu.com’da!

Omega 7

Omega 7’nin bilinmeyen pek çok yararı bulunuyor. Bunlar arasında en önemli etkisi metabolizmayı güçlendirmesiyle başlıyor.

Omega 7 ile birlikte metabolizma eskisine göre daha hızlı çalışır. Vücutta bulunan insülin direnci artar. Aynı zamanda yağ olarak depolanan glikoz enerjiye dönüşür. Böylelikle kilolarınız kontrol altına alınır.

Vücutta yer alan kolajen üretimi Omega 7 ile artar. Bunun yanında artan Omega 7 ile cildin seneler boyunca esnek kalmasının önüne geçilir. Ve kırışmalarının oluşması engellenir.

Omega 7 egzama, yara, dermatit ve iltihapların tedavi aşamasında da tercih ediliyor. İçerisinde sahip olduğu mineraller sayesinde hücre zarını duygusal ve fiziksel tüm stres ve sıkıntıdan koruyor.

Tırnaklarınız kolay kırılıyorsa dikkat!

Saçlarında kuruluk, cansızlık olan kişiler tarafından Omega 7 çok kullanılır. Çünkü saç ve ciltlerde bulunan kuruluğu ve cansızlığı önler. Böylelikle deriye canlı ve parlak bir görüntü kazandırır. Özellikle aşırı kuru ciltlerde cildin su tutmasına yardımcı olur. Böylelikle cildin nemli bir yapı kazandırmasına fayda sağlar.

Kadınlar özellikle kırılan ve uzamayan tırnakları için de Omega 7’yi tercih ediyorlar. Tırnakları güçlendirir bunun sonucunda tırnakların kırılmasının önüne geçilir. Omega 7 ürünleri olarak pek çok ürün kullanılıyor.

Ama bu ürünler arasında yaygın olarak Voonka Omega 7 ve Omega 7 Eczacıbaşı kullanılıyor. Bu ürünlerin aynı zamanda kapsül halinde olanları da bulunuyor. Omega 7 Kapsül de çok tercih edilen ürünler arasında.