Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Acnecinamide Yağlı Ve Akneli Ciltler İçin Jel Krem 50 Ml

16,10 ₺ 34,00 ₺
Acnecinamide Jel Krem, sivilce lekelerini hafifletir, sivilceye bağlı kızarıklıkları azaltır

Capicade Anti Acne Yağlı Ciltler İçin Jel Krem 50 Ml

59,46 ₺ 69,90 ₺
Yağlı ciltlerde akne oluşumu engelleyen, besleyici, sıkılaştırıcı ve nemlendirici bakım kremi

Capicade Anti Acne Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli 150 Ml

62,00 ₺
Cildinizin yağ salgısını azalatan Capicade Anti Acne Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli sayesinde aknelere karşı etkin çözüm

Capicade Anti-aging 15 Spf Gündüz Bakım Kremi 30 Ml

84,64 ₺ 99,50 ₺
Capicade Anti-Aging 15 Spf Gündüz Bakım Kremi ile yaşlanmanın etkilerini cildinizden silerken, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayın

Capicade Anti-wrinkle Gece Bakım Serumu 30 Ml

85,90 ₺ 99,50 ₺
Kırışıklara karşı etkili gormülü sayesinde Capicade Anti-Wrinkle Gece Bakım Serumu ile cildiniz daha canlı ve genç görünsün

Ceradolin Krem 40 Ml

53,00 ₺
Ceradolin krem, parfümsüz ve paraben içermeyen nemlendiricili el ve yüz kremi ile cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz

Ceradolin P Krem 40 Ml

55,00 ₺
Ceradolin'in nemlendirici krem ailesi içerisinde yer alan seramid ve hyaluronik asit içerikli ürünüdür. Cildin dış etkenlere karşı korurken içerdiği E vitamini ile sağlıklı bir görünüme kavuşturur

Cetaphil Nemlendirici Krem 50 Gr

47,90 ₺

Yüz Bakım Ürünleri çoğu kadın tarafından oldukça fazla bir şekilde kullanılır. Özellikle cilt yapısında sorun olan bu yüzden rahatsızlık duyan tüm kadınlar için bu ürünler kurtarıcıdır. Yüz Bakım Ürünleri denildiği zaman aklımızasayısız cilt bakım ürünleri gelir.

Ancak bilindiği gibi yüz bölgesi oldukça hassas ve duyarlıdır. Bu nedenle tüm cilt yapısına en uygun ürünü seçmek gerekir.

Yüz Bakım Ürünleri

Yüz Bakım Ürünleri arasında en fazla tercih edilen temizleyicilerdir. Cildinde sorunlarla karşılaşan kişiler temizleyiciler ile yüzlerini arındırmak isterler. Temizleyiciler sayesinde yüz mikroplardan ve kirli hücrelerden arınmış olur. Cilt bakım ürünleri tavsiyeleri arasında pek çok ürün bulunuyor.

Organik cilt bakım ürün markaları olarak da çok sayıda marka bulunuyor. Ancak bu marka ve ürünler arsında yaygın olarak Nivea’nın cilt bakım ürünleri tercih ediliyor.

Nivea’nın yüz bakım ürünleri cildin temizlenmesi ve nemlendirilmesi amaçlı tercih ediliyor. Aynı zamanda Garnier yüz temizleme suyu da çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Kuru ciltler için nemlendirici kullanılmalı

Cildin daha parlak ve yumuşak bir yapı kazanması açısından yüz bakım ürünleri önemlidir. Peki cildimiz neden kurur? Cildimizin ya da derimizin üst tabakasında yer alan kısmının büyük bir bölümü sudan oluşur. Bu bölgedeki suyun tükenmesi sonucunda vücut derisinde kuruluklar meydana gelir.

Bununla birlikte deride kızarmalar, çatlamalar ve kuruluklar oluşur.Bu sebeple cildin kuruluktan arınması nemli bir yapı kazanması gereklidir. Bunun için de nemlendirici takviyesi yapılması önemlidir.

 Nemlendiriciler arasında çok ürün ve marka bulunuyor. Ancak bu markalar arasında en fazla tercih edilen Bepanthol ve Acnecinamide. Nemlendirici ve yüz bakım ürünleri tercih ederken cildinizin hangi cilt tipine uygun olduğuna dikkat etmelisiniz. 

Yüz Bakım Ürünleri

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 6,00 ₺ Max: 548,00 ₺
₺6 ₺548