Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Sakal

Sakal

Sadece sakallar bir erkeğin imajını belirlemek için yeterli olacak kadar etkili bölgelerdir. Öyle ki; etrafınızdasakalları ile hatırlanan ve sakalları ile daha ön planda olan birçok erkek sayabilirsiniz!. Birçok erkek için sakalların bakımıçok önemlidir. Ancak saçlarımız ile yapabildiğimiz gibi sakallarda günlük olarak değişiklik yapılamadığı için sakal bakımı ve temizliğinin ihmal edildiği durumlar da olabiliyor.

Sakal bakımı için yöntemler

Sakalların bakımısakal gürleştirme, sakal çıkarma yöntemleri de erkekler arasında çok önemli konuların başında gelir. Genetik bir özellik ya da hormonlarınızla ilgili bir durum olan sakal, bazı erkeklerde çok az çıkabildiği gibi, bazı kişilerde ise yüzün belli bölgelerinde çıkıp, belirli bölgelerinde çıkmıyor. Böyle durumlarda da sakal için geliştirilmiş olan doğal ürünler, doğal takviyeler yardımımıza yetişiyor. Halk arasında en popüler sakal çıkarma yöntemi olarak bilinen sarımsak içeriği bulunan doğal ürünler olduğu gibi, hindistan cevizi yağı, badem yağı özlerinden üretilmiş doğal takviye ürünler de mevcuttur. Örneğin saglikreyonu.com'dan hemen satın alabileceğiniz Zade Vital Bitkisel Isirgan Tohumu Yağı, Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı vb. birçok doğal ürün sakal çıkarma ve sakal gürleştirme için iddialı ürünlerdir. Ayrıca Eeose sakal çıkarıcı serum gibi özel formüllere sahip ürünler de sakalları ile barışık olmayan erkekler için çeşitli çözümler sunuyor.

Sakal bakım ürünleri saglikreyonu.com’da

Sakal gürleştirme, sakal çıkarma, sağlıklı sakallara sahip olmak gibi bir amacınız varsa saglikreyonu.com sakal ürünleri kategorimizi inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri saglikreyonu.com eczane güvencesi, kapıda ödeme imkanı ve 100 TL üzerinde ücretsiz kargo olanağı ile sipariş verebilirsiniz.

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Eeose Sakal Cikartici Serum 60 Ml

₺72,00
Eeose Sakal Serumu sakal ve bıyıkları besleyerek güçlendirir ve ihtiyaç duydukları bakımı yapmak üzere formule edilmiştir. Tüm Cilt Tipi İçin Uygundur Ve Günde sadece bir kez Temiz cilde uygulaması uygun olur

Eeose Sakal Serumu 3 Al 2 Öde Kampanya Paketi

₺144,00
Eeose Sakal Serumu 3 Al 2 Öde Fırsat Paketi avantajı ile Sakal ve bıyıkları cildin ihtiyaç duyduğu sakalı Besleyerek güçlendiren erkek bakım ürünüdür. Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Zade Vital Bitkisel Hindistan Cevizi Yağı Blister Form 30 Kapsül

₺59,00
İskelet sisteminin sağlıklı olmasını sağlayan Hindistan Cevizi yağı

Zade Vital Bitkisel Isırgan Tohumu Yağı Blister Form 30 Kapsül

₺59,00
Vücudun direncini artırmada kullanılan ısırgan tohumu yağı

zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 200 Ml

₺60,00 ₺119,00
Anti bakteriyel özelliği ile sindirim sistemine destek olan hindistan cevizi yağı, cildi ve saçlarınızı beslenmesine yardımcı olur

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 30 Kapsül Blister Form

₺49,00
Sindirim sistemine yardım edip mideye iyi gelen hindistan cevizi yağı

zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 Cc

₺49,00
Toksinleri temizleyerek vücudu kotuyan hindistan cevizi yağı

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Kapsülü Blister Form 60 Adet

₺99,00
Boğaz ağrılarını iyileştirmede de oldukça başarılı hindistan cevizi yağı

Sakal

Filter by:

Hepsini Sil
Min: ₺29,00 Max: ₺144,00
₺29 ₺144