Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Bioxcin 3 Al 2 Öde Femina 2in1 Sampuan

84,90 ₺ 87,80 ₺
Bioxcin 3 Al 2 Öde Femina 2 In 1 avantajlı Şampuanı ile saçlarınızın beslenmesine yardımcı olarak yıpranmış saçlarınızın görünümünü düzeltmeye yardımcı olur. 

Bioxcin Femina 3 Al 2 Öde Kuru Ve Normal Saçlar İçin Sampuan

87,80 ₺
 Bioxcin Femina 3 Al 2 Öde avantajlı Şampuan ile yıpranmış kuru ve normal saçlarınızı besleyerek oluşabilecek yıpranmaya karşı önlem alarak sağlıklı uzamasına destek olabilir.

Bioxcin Forte Şampuan 300 Ml

59,90 ₺
 Bioxcin Forte Şampuan 2.Si % 50 İndirimli avantajı sayesinde tüm saç tiplerine uygun olup çevresel nedenlerden dökülen saçınızı besler ve dökülmesini engeller.

Bioxcin Genesis Kuru Ve Normal Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

43,90 ₺
Bioxcin Genesis Kuru Ve Normal Saçlar için Şampuan 300 Ml ile saç dökülmesini engelleyerek saçınıza ipeksi bir yumuşaklık ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Bioxcin Genesis Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

43,90 ₺
Bioxcin Genesis Şampuan 300 Ml ile  özellikle yağlı saçlarınızın kökünden, saç tellerine kadar beslemeye ve onarmaya yardımcı olur.

Bioxcin Quantum Kuru Ve Normal Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

37,30 ₺ 45,90 ₺
Bioxcin Quantum Şampuan ile Kuru Ve Normal Saçlarınızı besler ve daha dolgun ve hacimli saç yapısına sahip olmanıza yardımcı olur.

Bioxcin Quantum Serum 6 Ml 15 Adet

119,90 ₺
Bioxcin Quantum Serum 6 Ml 15 Adet ile saçınızı kepek oluşumuna karşı engellmesine yardımcı olur.

Bioxcin Quantum Yağlı Saçlar İçin Şampuan 300 Ml

45,84 ₺ 45,90 ₺
Bioxcin Quantum Şampuan 300 Ml ile yağlı saçlarınızı besleyerek hacim ve dolgunluk kazanmasına yardımcı olur.

Saç dökülmesi

Zihnimizde yer etmiş bir gerçek olarak saç dökülmesi erkeklerin çok sık karşılaştığı problemlerden biridir. Çoğu zaman erkeklerin bir sorunuymuş gibi görünse de saç dökülmesi, kadınlar için de zaman zaman sorun haline gelebiliyor. Erkekler için ya da kadınlar için farketmeksizin saç dökülmesi artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Gelişen teknoloji, sağlık bilimine yapılan yatırımlar, ilaç sektöründe araştırma geliştirme süreçlerinin adeta ışık hızıyla ilerlemesi neticesinde saç dökülmesi mücadele edilebilir bir hal aldı.

Saç dökülmesi sorunu nasıl çözülür? Saç dökülmesine ne iyi gelir? Saç dökülmesine karşı ne yapılmalı? gibi sorular artık çok rahatlıkla açıklanabiliyor. En gelişmiş teknolojilerde bile düşük maliyetlerle üstesinden gelinebilir bir sorun olan saç dökülmesi için ilaç sektöründe de oldukça etkili çözümler mevcut. Dünyanın dört bir yanındaki laboratuvarlarda yapılan araştırmalarda birçok doğal ilaçlar geliştiriliyor. Doğal ilaçlar ve takviyeler ile saçlardaki kayıp oranı etkin bir şekilde azaltılabiliyor. Hatta öyle ki bazı saç dökülmesi şampuanları, saç dökülmesi için doğal kürler, saç dökülmesine karşı losyonlar saç kayıplarını azalttığı gibi yeni saçların gelişmesine katkı bile sağlayabiliyor.

Saç dökülmesiyle mücadele için yöntemler

Saç dökülmesine karşı araştırmalara yapan Bioxcin, Prozinc, Arkopharma, Dermoskin, Eeose gibi birçoğu yerli markalar ürünleriyle sektörde yer alıyorlar. Özellikle kendi geliştirdiği formüller ile Bioxcin saç dökülmesine karşı ürün pazarında sektörde zirveye yerleşmiş durumda. Bioxcin şampuan, Bioxcin Forte, Bioxcin Quantum serilerinin yanı sıra Bioxcin serum saç dökülmesine karşı en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bioxcin gibi saç dökülmesine karşı Dermoskin Biotin şampuan ve Dermoskin Biotin solüsyon ürünleri adından söz ettirenler arasında...

Sizde saç dökülmesine karşı en doğru çözümü arıyorsanız saglikreyonu.com'daki seçeneklerinizi inceleyebilirsiniz. Eczane güvencesi, kapıda ödeme ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz.

Saç Dökülmesi

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 14,00 ₺ Max: 359,00 ₺
₺14 ₺359