Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

glucosamine_chondroitin_msm_diz_eklem_agrisi

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Cosakondrin Jel 100 Ml

34,15 ₺ 44,50 ₺
Özellikle osteoartrit kireçlenme tedavisi için kullanılan akıllı jel

Cosakondrin MSM Glukozamin Takviyesi 60 Tablet

75,80 ₺ 94,50 ₺
Cosakondrin MSM, kompleks formüllü glukozamin takviyesidir. Glukozamin, kondroitin ve MSM içerir.

Kartix 60 Tablet

65,27 ₺ 130,00 ₺

Nbl Glukozamin Kondroitin Plus 60 Tablet

160,00 ₺ 180,00 ₺
Yaşlanma ile ortaya çıkan eklem ve kıkırdak bölgesi ağrılarını gidermek amacıyla geliştirilmiş özel formül

Nbl Glukozamin Kondroitin Ultra 60 Tablet

127,60 ₺ 180,00 ₺
Yaşlanma ile ortaya çıkan eklem ve kıkırdak bölgesi ağrılarından şikayetçi bireyler tarafından tercih ediliyor

Osteo Bi-flex 120 Tablet

205,00 ₺ 300,00 ₺
Osteo Bi-flex 120 Tablet ile birçok eklem ağrısını azaltmasına yardımcı olurken kıkırdak hasarlarının ilerlemesini de yavaşlatmasına destek olabilir

Osteo Bi-flex 40 Tablet

97,92 ₺ 121,90 ₺
Osteo Bi-flex 40 Tablet ile birçok eklem ağrısını azaltmasına yardımcı olurken kıkırdak hasarlarının ilerlemesini de yavaşlatmasına destek olabilir

Osteo Bi-flex 80 Tablet

162,32 ₺ 218,50 ₺
Osteo Bi-flex 80 Tablet ile birçok eklem ağrısını azaltmasına yardımcı olurken kıkırdak hasarlarının ilerlemesini de yavaşlatmasına destek olabilir

Glukozamin nedir faydaları nelerdir ile ilgili tüm bilgileri sizler için hazırladık. Türkçe bilinen ismiyle Glukozamin yaygın kullanılan ismiyle ise Glucosamine.  Öyleyse Glukozamin nedir?  Ne işe yarar? Vücuda faydaları nelerdir? İşte akla gelen tüm soruların cevabı şimdi burada sizlerle.

Glukozamin nedir?

Glukozamin nedir  dendiğinde akla ilk gelen yanıtlardan biri kıkırdak yapısına iyi geldiği yönündedir.  Tüm dünyada ve özellikle Amerika’da vücut geliştirmek isteyen sporcu kişiler tarafından sık sık tercih edilir. Bütün dünyada ve ülkemizde popular olan bir besin takviyesi grubu üyesidir. Ve bu besin takviyesi grupları içerisinde yer alan en güçlü vitaminlerden birisidir.

Peki bu Glukozamin nasıl ve hangi maddeden yapılır? Oldukça zengin besin grubu olan Glukozamin’in denizde yer alan kabuklu canlılardan meydana gelir. Denizdeki canlılardan şeker olarak elde edilir. Ve buna  amino şeker ismi verilir. Özellikle son zamanlarda spora ve sağlıklı yaşama olan ilgi çoğaldıkça Glukozamin’e olan ilgi de arttı.

Glukozamin sayesinde güçlü bir vücut kazanın

Bilindiği gibi spor yapıldıktan sonra her bireyde şiddetli bir ağrı oluşabiliyor. Bu ağrı çoğu zaman eklemlerde ortaya çıkıyor. Glukozamin’insayesindesporsonrasındaoluşaneklemağrılarınızortadankalkıyor. Böylelikle hem sporunuzdan mahrum kalmıyorsunuz hem de eklemleriniz daha güçlü bir hale geliyor.

Bilindiği gibi Glukozamin eksikliği ile beraber eklemleriniz güçsüz bir hale gelir. Bu da vücudunuzun korumasız kalmasına neden olur. Örneğin kemik çıkıntısı sorunuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda yaş ilerledikçe daha çok rastlanır.

Ancak, düzenli Glukozaminin kullanımı ile birlikte bu sorunla karşılaşma riskiniz azalır, hatta ortadan kalkar. Bunun sayesinde vücudunuz daha dirençli ve sağlıklı bir hale gelir. Siz de sağlıklı bir vücut için Glukozamin takviyesi almaya ne dersiniz?

Glucosamine Chondroitin MSM

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 34,00 ₺ Max: 453,00 ₺
₺34 ₺453