Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Bayer Coppertone After Sun Losyon 200 Ml

59,90 ₺
Coppertone Güneş Sonrası Losyon cildi 24 saat nemlendirici etkili formülüyle güneşten hasar gören cildinizi nemlendirir ve bakım sağlar

Capicade Spf 50+ Güneş Koruyucu Krem 100 Ml

74,50 ₺
Capicade Spf 50+ Güneş Koruyucu Krem ile güneşin tüm zararlı etkilerine karşı etkin koruma

Chicco Günes Kremi Spf 50+ 75 Ml

45,82 ₺ 57,00 ₺

Chicco Günes Sonrasi Sütü 200 Ml

37,24 ₺ 46,00 ₺

Chicco Günes Spreyi Spf 50+150 Ml

54,40 ₺ 66,00 ₺

Daylong Actinica 80 Gr Losyon

90,60 ₺ 114,90 ₺
Güneşin cilt üzerinde oluşturabileceği lekeleri önler ve kötü koku bırakmaz

Daylong Baby Losyon Spf 30 50ml

59,00 ₺
Bebekler için özel olarak üretilmiş bu losyon ile minikler güvenle güneşe çıkarılabilir

Daylong Extreme Spf 50 100ml

74,35 ₺ 104,00 ₺
Hassas ciltler için özel olarak yapılan güneşten koruyucu 50 faktörlü bir üründür

Güneş Koruyucular

Dört mevsimin yaşandığı Türkiye'de özellikle yaz aylarında direkt olarak güneşle temas eden herkesin güneş koruyucuları kullanması gerekiyor. Her ne kadar yaşam kaynağı olarak nitelendiriliyor olsa da güneşin yararlı olduğu kadar zararlı ışınlarına da cildimiz maruz kalıyor. Özellikle güneş ışınlarının çok dik olarak geldiği öğle saatlerinde güneş koruyucular sürmemek birçok cilt sorunun davetiye çıkarmak anlamına geliyor.

Her geçen yıl küresel ısınmanın artmasının bir sonucu olarak zarar gören ozon tabakası nedeniyle güneş ışınları giderek daha zararlı hale geliyor. Güneşin zararlı ışınlarını filtreleme görevi gören ozon tabakasının daha az etkili hale gelmesi sayesinde güneş koruyucu kullanma zorunluluğu artıyor.

Güneş koruyucu kullanırken en sık yapılan hatalar

Peki sadece yaz aylarında mı güneş koruyucu sürmek gerekiyor? Tabii ki hayır cildinizin hassasiyet derecesine göre güneşin etkilerini hissettirdiği her mevsimde her saatte güneş koruyucu ürünler kullanılabilir. Ancak plajdayken, güneşli bir günde yürürken güneşten korunma ihtiyacı hissederek sonrasında güneş koruyucu krem sürmek en sık yapılan hatalardan biridir. Çünkü güneş koruyucu krem ya da güneş koruyucu sprey ürünlerinin sürüldükten sonra etki edebilmesi için yeterli bir şekilde cildiniz tarafından emilmesi gerekiyor. Yani plajda sürdükten sonra denize girdiğiniz ya da güneşin etkilerini hissettikten sonra sürdüğünüz güneş koruyucular ile tam verim alınması mümkün değildir. Ayrıca gölgede güneş koruyucuları kullanmamak, dudak ve göz çevresine güneş kremi sürmeyi ihmal etmek de diğer yaygın hatalardır.

Bioderma güneş koruyucu, Sebamed güneş koruyucu, Bebac güneş koruyucu, Solante güneş koruyucu gibi güneş ışınları karşısında etkili ürünler tercih edilmeli. Güneş koruyucular için en doğru adresiniz olan saglikreyonu.com'da dilediğiniz markanın istediğiniz güneş koruyucu ürünlerini eczane güvencesiyle, kapıda ödeme seçeneğiyle satın alabilirsiniz.

Güneş Koruyucular

Filter by:

Hepsini Sil