Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Karın Çatlakları

Karın Çatlakları görüntüsü çoğu kadını doğumdan sonra rahatsız eder. Çatlakların tedavisi için pek çok tedavi yöntemi vardır. Ancak bu yöntemleri doğal yollar ile denemek en sağlıklıdır. Saglikreyonu.com aracılığıyla sizler de doğumdan sonra oluşan karın çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Şimdi saglikreyonu.com ile alacağınız tüm çatlak kremlerini büyük bir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Karın Çatlakları tedavisi için en fazla tercih edilen kremlerden birisi Sebamed Anti Strech Mark Çatlak Giderici Krem 200 ML’dir.

Karın Çatlakları

Bu krem sayesinde karnınızda bulunan çatlaklar kısa sürede yok olur. Doğum sırasında istenmeyen bir şekilde oluşan çatlaklar Sebamed kremin etkisi ile ortadan kalkar. Bu kremi karnınızda, kalçalarınızda ya da göğüslerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karın Çatlakları nasıl ve neden oluşur? Karın çatlakları genellikle kadınlarda doğumdan sonra ortaya çıkar. Ve yaygın olarak kadınlar da görülür. Cildin doğumdan sonra gerilmesiyle ilk başlarda mor renkte oluşur.

Daha sonra ise kırmızı ve beyaza döner bu renk. Bu renkler cildin çatlamasına neden olur. Artan kilo alımı ile birlikte de cilt derisi gerilir. Ve çatlaklar genişler.

Karın çatlaklarınızdan saglikreyonu.com ile kurtulun!

Karın çatlaklarınıza neden olan diğer faktörler ise özellikle çocuklarda ergenlik dönemlerinde alınan kilolardır. Bu kilolar ile vücut hızlı bir şekilde büyür. Ve bu büyümenin sonrasında çatlakların oluşmasına zemin hazırlanır. Yanlış vücut geliştirmesi yapan kişilerde de çatlaklar sık sık görülür. Ayrıca genetik yatkınlık da çatlakların oluşmasına neden olan bir diğer etmendir. Ailede var ise genetik yatkınlık devam eder.

Irk da çatlakların oluşmasına neden olan bir diğer önemli husustur. Beyaz kadınların yarısından çoğunda bu sorun görülür. Sizler de doğumdan sonra istenmeyen çatlaklardan saglikreyonu.com üzerinden alacağınız doğal ürünlerle kurtulabilirsiniz. Hemen şimdi bize ulaşın!