Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Karın Çatlakları

Karın Çatlakları görüntüsü çoğu kadını doğumdan sonra rahatsız eder. Çatlakların tedavisi için pek çok tedavi yöntemi vardır. Ancak bu yöntemleri doğal yollar ile denemek en sağlıklıdır. Saglikreyonu.com aracılığıyla sizler de doğumdan sonra oluşan karın çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Şimdi saglikreyonu.com ile alacağınız tüm çatlak kremlerini büyük bir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Karın Çatlakları tedavisi için en fazla tercih edilen kremlerden birisi Sebamed Anti Strech Mark Çatlak Giderici Krem 200 ML’dir.

Karın Çatlakları

Bu krem sayesinde karnınızda bulunan çatlaklar kısa sürede yok olur. Doğum sırasında istenmeyen bir şekilde oluşan çatlaklar Sebamed kremin etkisi ile ortadan kalkar. Bu kremi karnınızda, kalçalarınızda ya da göğüslerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karın Çatlakları nasıl ve neden oluşur? Karın çatlakları genellikle kadınlarda doğumdan sonra ortaya çıkar. Ve yaygın olarak kadınlar da görülür. Cildin doğumdan sonra gerilmesiyle ilk başlarda mor renkte oluşur.

Daha sonra ise kırmızı ve beyaza döner bu renk. Bu renkler cildin çatlamasına neden olur. Artan kilo alımı ile birlikte de cilt derisi gerilir. Ve çatlaklar genişler.

Karın çatlaklarınızdan saglikreyonu.com ile kurtulun!

Karın çatlaklarınıza neden olan diğer faktörler ise özellikle çocuklarda ergenlik dönemlerinde alınan kilolardır. Bu kilolar ile vücut hızlı bir şekilde büyür. Ve bu büyümenin sonrasında çatlakların oluşmasına zemin hazırlanır. Yanlış vücut geliştirmesi yapan kişilerde de çatlaklar sık sık görülür. Ayrıca genetik yatkınlık da çatlakların oluşmasına neden olan bir diğer etmendir. Ailede var ise genetik yatkınlık devam eder.

Irk da çatlakların oluşmasına neden olan bir diğer önemli husustur. Beyaz kadınların yarısından çoğunda bu sorun görülür. Sizler de doğumdan sonra istenmeyen çatlaklardan saglikreyonu.com üzerinden alacağınız doğal ürünlerle kurtulabilirsiniz. Hemen şimdi bize ulaşın!

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 30 Kapsül Blister Form

₺49,00
Sindirim sistemine yardım edip mideye iyi gelen hindistan cevizi yağı

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Patlatılan Kapsül

₺39,00
Bünyenin kalp hastalıklarından korunmasını sağlayan haşhaş yağı

zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 Cc

₺49,00
Toksinleri temizleyerek vücudu kotuyan hindistan cevizi yağı

zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 200 Ml

₺60,00 ₺119,00
Anti bakteriyel özelliği ile sindirim sistemine destek olan hindistan cevizi yağı, cildi ve saçlarınızı beslenmesine yardımcı olur

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 125 Ml

₺60,00
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 125 Ml ile cildiniz genç kalsın

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60 Ml 2 Adet

₺72,00
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60 Ml 2 adet avantajı ile yaşlanma belirtileri olan kırışıklık ve renk tonunun görümünü düzelterek destek olur.

Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60 Ml

₺49,00
Bio Oil Cilt Bakım Yağı 60 Ml ile cildiniz hep genç kalsın

Karın Çatlakları

Filter by:

Hepsini Sil
Min: ₺39,00 Max: ₺115,00
₺39 ₺115