Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Göğüs Ucu Kremi

Göğüs Ucu Kremi ile emziren anneler artık daha mutlu! Yeni doğum yapan ve emziren anneler emzirme ile ilgili birçok sorun yaşıyor. Bu sorunları en doğal bir şekilde çözmenin en iyi yolu ise Göğüs Ucu Kremleri !

Göğüs Ucu Kremi

Anne sütünün çocukların gelişimi açısından ne kadar önemli olduğu bilimsel çalışmalar sonucunda elde edildi. Çocukların vücut ve ruh sağlıkları açısından en önemli besin kaynağı anne sütüdür. Aynı zamanda çocukların en kolay sindirebildikleri besin kaynağıdır. Anne sütünü tüketen çocuklarda kabızlık, karın ağrısı ve pişik riski azalır.

Annelerde emzirme sayesinde göğüslerde herhangi bir şişlik ya da iltihaplanmanın önüne geçilir. Böylelikle loğusalık dönemi anne için sorunsuz geçer.

Anne sütü içerdiği D vitamin sayesinde ek takviye olarak D vitamini almanıza gerek kalmaz. Ve bebek ile anne arasında çok önemli bir duygusal bağın oluşmasına ortam hazırlar. Bu nedenle emzirme dönemi anne ve çocuk için çok mühimdir.

Ancak emzirme dönemi çoğu kadın için sancılı bir süreç olarak geçer. Bu sancılı sürecin önüne geçmek için ise pek çok yöntem denenir. Bu yöntemler içinde en etkili çözümü göğüs ucu kremleri sağlıyor.

Artık emziren anneler daha mutlu !

Aynı zamanda emziren anneler de bu kremler arasında en fazla Lansinoh ve Garmastan Kremlerini tercih ediyorlar. Bu kremler göğüs uçlarında emzirme döneminde oluşan çatlak ve ağrılar için kullanılıyor.

Bu kremler aracılığıyla sizler de daha rahat bir şekilde emzirme gerçekleştirebilirsiniz. Bildiğiniz üzere emzirme eylemi anne ile çocuğu arasında oluşan bağı kuvvetli bir hale getirir. Bu nedenle sağlıklı bir emzirme için hiçbir problemin anne tarafından yaşanmaması gerekir. Göğüs Ucu Kremi vasıtasıyla anneler yaygın olarak karşılaştıkları ağrı ve çatlaklara elveda diyebiliyor.