Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

multivitamin_fiyat_enerji_pharmaton_supradyn

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Nutrigen Supra Şurup 200 ml

48,00 ₺ 74,50 ₺
Nutrigen Supra Multivitamin Şurubu 200 ml ile çocuklarınızın ihtiyacı olan multivitamin ve mineral desteği sunarken aynı zaman da da çocuklarınızın büyümesine yardımcı olabilir

Nutrigen Üzüm Pediatrik Şurup 200 ml

54,00 ₺ 74,50 ₺
Nutrigen Üzüm Ekstreli Vitamin Şurubu 200 ml zengin içeriği sayesinde özellikle göz ve sinir sisteminin gelişimine destek olabilir

Youplus Multi Energy-g 30 Tablet

44,00 ₺ 69,00 ₺

Pregnacare Original 30 Tablet

69,00 ₺

Multivitaminler

Multivitamin kavramı adından da anlaşılacağı üzere birçok vitaminin bir arada olduğu doğal kompleks takviyelerdir. Vitaminler ise D ve K vitaminleri hariç vücudumuz tarafından üretilemeyen ancak yaşamsal fonksiyonlarımız için çok önemli görevleri bulunan organik bileşenler bütünüdür. Zaten tek başına bu cümle bile vücudumuz için "vitaminler neden gerekli" sorusunun yanıtı olabilir.

20’den fazla vitamin var

Bilim dünyası tarafından keşfedilmiş 20 kadar vitamin bulunuyor. Sayılarının hiç de azımsanamayacak kadar fazla olması ve her birine vücudumuzun ihtiyaç duyması ise multivitamin takviyelerinin önem derecesini fazlasıyla artırıyor.

Bu kadar çok vitaminin birbirlerinin görevini yapamıyor olduğu da düşünülecek olursa, her birinin ne kadar değerli olduğu gün yüzüne çıkıyor. Ancak doğamızda tüm bu vitaminleri bir arada bulabileceğimiz türden bir gıda bulunmuyor. Böyle bir gıda olmadığı için de multivitamin takviyelerini alma zorunluluğu ortaya çıkıyor. Ancak bilim insanları vitaminlerin vücuda alınabileceği en doğal yöntem olarak doğru ve zengin beslenmeyi tercih ediyor. Ancak beslenme alışkanlıkları konusunda sorunları olan, düzenli beslenemeyen, eksik beslenen kişiler için multivitaminler yaşam kalitesini yükseltmek açısında büyük artılar kazandırabilir.

Peki hangi multivitaminleri kullanmalıyız?

Beslenme alışkanlıklarımız ve kan değerlerimizin analizini yaptırdıktan sonra ortaya çıkan sonuçlara göre vücudumuzda eksik olan vitaminlerin bulunduğu multivitamin takviyeleri tercih edilebilir. En yaygın olarak tercih edilen multivitamin ürünleri olarak, Solgar multivitamin, Pharmaton multivitamin ürünleri ve Newita multivitamin ürünlerini sayabiliriz. Saglikreyonu.com  multivitamin ürün yelpazesi ile aradığın tüm çeşitler için size destek olabilir. Üstelik, eczane güvencesi ile alışveriş yapar, kapıda ödeme fırsatından yararlanabilir ve 100 TL üzerindeki alışverişleriniz için kargo ücreti de ödemezsiniz.

Multivitaminler

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 13,00 ₺ Max: 400,00 ₺
₺13 ₺400