Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Solgar Acetyl L-carnitine 250 Mg

115,50 ₺
Solgar Acetyl l-Carnitine 250 Mg

Solgar Cinnamon 100 kapsül

79,90 ₺
Solgar Tarçın Kapsülü, vücutta  aşırı yağ birikimini engelleyerek oluşmuş olan yağları hızlıca parçalayarak yok eder

Zade Vital Aspir Yağı 100 Cc

43,45 ₺ 59,00 ₺
Kullanıcılarının diyabet rahatsızlığına karşı koruyan aspir yağı

Zade Vital Aspir Yağı 200 Cc

60,40 ₺ 79,00 ₺
Eklem ve kas ağrılarına iyi gelen oldukça faydalı aspir yağı

Zade Vital Aspir Yağı 60 Kapsül Plastik Sise

64,60 ₺ 89,00 ₺
Damar sertliğini önlemeye yardımcı olan aspir yağı

Activin T 60 Tablet

68,00 ₺

Zayıflama

Günümüzde insanlar arasında sıklıkla rastlanan en önemli sağlık sorunları başında aşırı kilo yani obezite geliyor.  Obezite ile mücadelede sağlıklı zayıflama çok büyük yer tutuyor. Sağlıklı zayıflama yöntemleri arasında düzenli beslenme ve spor kadar doğal destekler de çok önemli.

Yaygın olarak tercih edilen zayıflama çayı, zayıflama kürü gibi zayıflama yöntemleri arasında popülerliğini koruyor. Ancak zayıflama diyeti olarak internette dolaşan diyetlere ise rağbet etmemek gerekiyor.

Her bireyin sağlığına ilişkin parametreler farklılık göstereceği için, vücudunun neye ihtiyacı olduğu, neyin eksik olduğu kilo kaybından çok daha önemlidir. Zayıflama amacıyla tercih edilen bilinçsiz diyetler sağlığımızı ciddi anlamda sıkıntıya sokabilir. İşte o nedenle zayıflama yöntemlerine başvurmadan önce tıbbi destek almak ve doğal destek ürünleri dışındaki ilaçların doktor kontrolü olmadan kullanılmaması gerekiyor.

Doğal zayıflama yöntemleri arasından en sık kullanılan ürünlerden biri de zayıflama çayları... Hunnap bitkisel zayıflama çayı, hibiskus zayıflama çayı, Forx5 zayıflama çayı gibi ürünler yaygın olarak tercih ediliyor. Saglikreyonu.com'da zayıflama çayları hakkında bilgi alabilir, tercih ettiklerinizide satın alabilirsiniz.

Zayıflama çayları dışında doğal zayıflama hapları olarak piyasada bulunan ananas hapı, L-carnitine çeşitleri, üzüm çekirdeği özünden üretilen haplar iştah kontrolü ve daha fazla kalori harcanmasını sağlayarak zayıflama konusunda yardımcı olabilir. Zayıflama hapları ya da zayıflama ürünleri için saglikreyonu.com'da bulunan zayıflama kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Tamamı doğal gıda desteği oluşan ürünlerden dilediğinizi eczane güvencesi, kapıda ödeme sistemi ve 100 TL üzerinde kargo ücreti ödememe ayrıcalığı ile saglikreyonu.com'dan alabilirsiniz.

Zayıflama

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 12,00 ₺ Max: 219,00 ₺
₺12 ₺219