Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Göz Altı Morlukları

Gözaltı Morlukları

Gözaltı Morlukları sık sık her insanda ortaya çıkan cilt sorunlarından bir tanesidir. Gözaltı Morlukları peki neden ortaya çıkar? Ve tedavisi nasıldır? İle ilgili tüm detayları sizler için bir araya getirdik.

Yarın acil bir toplantınız var ama gözaltı morluklarınız yüzünden gitmek istemiyor olabilirsiniz. Şimdi bu sorunlarınız için saglikreyonu.com aracılığıyla gözaltı morluklarınıza uygun kremlere ulaşabilirsiniz.

Gözaltı Morlukları

Gözaltı morluk kremleri sayesinde cildinize yoğun bir nem kazandırılır. Bu nem ile cildiniz üzerinde oluşan koyu renkli halkaların oluşması engellenir. Cildinizi tüm mikroplardan arındırır.

Mikroptan arınan ciltler daha parlak ve canlı bir hale gelir. Mikropların vücuttan çıkması ile berrak bir görüntü sizinle olur.

Ve sağlıklı, temiz bir cilt yapısının oluşması sağlanır. Bazı morluklar birkaç gün içerisinde geçer. Ancak uzun süre kalıcı olanları da yüzde kötü bir görüntü oluşmasına neden olur.

Gözaltı Morluklarının oluşmasının nedenlerini açıklayacak olursak… Başta uykusuzluk geliyor. Günler boyu aşırı derecede uykusuz kalmak bu morlukların oluşmasına neden olur. Daha sonra ise aşırı derecede tuz tüketimi, stres ve yorgunluk morlukların oluşumuna neden olur.

Göz Çevresi Kremi ile morluklara elveda!

Göz çevresi için pek çok ürün kullanılıyor. Bunlar arasında yaygın olarak kullanılan Arnica gözaltı kremi ve Gülbirlik göz çevresi kremleri. Bu kremler in kullanılmasıyla gözaltlarında oluşan koyu renkteki hücrelerin önüne geçilir. Ve koyu renkteki hücrelerin normal rengine dönmesine yardımcı olur.

Gözaltı morlukları genel olarak göz yapıları çukur olan kişilerde yaygın olarak görülür. Kemik yapıları itibarıyla gözaltlarında belirli lekeler ve renkler oluşur. Bu da gözaltının mor bir renkte görünmesine neden olur. Saglikreyonu.com aracılığıyla tüm gözaltı kremlerine ulaşabilirsiniz.