Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı faydaları saç ve cilt bakımından mide rahatsızlıklarına kadar bulunuyor. Orijinal adıyla Cocos nucifera diye bilinen Hindistan cevizi tropik bir meyvedir. Yalnızca Tropikal bölgelerde yetişir. Tropikal bölgelerde yaygın olarak bulunması sebebiyle sık sık tercih edilir.

Hindistan cevizin meyvesi, yağı ve lifinin ayrı ayrı faydaları bulunuyor. Bizler de saglikreyonu.com ekibi olarak sizler için bu faydaları bir araya getirdik.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı denildiği zaman akla pek çok yararlı etkileri geliyor. Cilt ve saç bakımından metabolizmaya kadar birçok faydası bulunuyor. Bu meyvenin laurik ve miristik asit gibi doymuş olan yağlar insanların karaciğerlerinde enerjiye çevriliyor. Hindistan Cevizi Yağı diğer besinlerinden yağından daha farklıdır. Metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olur. Ve insanların kilo vermesinde önemli rol oynar.

İçerisinde bulunan pek çok vitamin sayesinde hastalıklara karşı dirençli bir yapı kazandırır. Örneğin içerisinde yer alan asitler sayesinde sağlığınıza büyük derecede olumlu katkılar sunar. Böylelikle bu asitler aracılığıyla mide rahatsızlıklarınızın önüne geçilir.

Vücudunuzdan toksinleri Hindistan Cevizi Yağı ile atın!

Aynı zamanda bu yağ çok iyi bir antioksidandır. İçerisinde sahip olduğu vitaminler ile kötü bakteri ve virüslerle karşı karşıya gelir. Ve bu virüs ile kötü bakterileri etkisiz hale bırakır. Yani böylelikle vücutta ortaya çıkabilecek hastalıklardan sizleri koruma altına alır.

Düzenli kullanıldığı halde kan basıncınız daha düzenli bir hale gelir. Vüdunuzdaki birikmiş yağların önüne geçilir. Vücudunuz da biriken toksinleri temizler. Ve böylelikle daha temiz bir cilt sahibi olursunuz.  Mide şişkinliklerinize iyi gelir. Midenizin rahatlamasını sağlar.

Sizler de Hindistan Cevizi Yağı ile ilgili tüm ayrıntılara saglikreyonu.com aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Anti-Ageing Etkili & Onarıcı Lip Balm sayesinde vücudunuz nemlenir ve son derece yumuşak bir cilt kazanırsınız!

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Zade Vital Bitkisel Hindistan Cevizi Yağı Blister Form 30 Kapsül

₺59,00
İskelet sisteminin sağlıklı olmasını sağlayan Hindistan Cevizi yağı

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 30 Kapsül Blister Form

₺49,00
Sindirim sistemine yardım edip mideye iyi gelen hindistan cevizi yağı

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Patlatılan Kapsül

₺39,00
Bünyenin kalp hastalıklarından korunmasını sağlayan haşhaş yağı

zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 40 Cc

₺49,00
Toksinleri temizleyerek vücudu kotuyan hindistan cevizi yağı

zade Vital Hindistan Cevizi Yağı 200 Ml

₺60,00 ₺119,00
Anti bakteriyel özelliği ile sindirim sistemine destek olan hindistan cevizi yağı, cildi ve saçlarınızı beslenmesine yardımcı olur

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Kapsülü Plastik Şişe 60 Adet

₺89,00
Vücutta oluşan yağların birikmesini engelleyen hindistan cevizi yağı

Zade Vital Hindistan Cevizi Yağı Kapsülü Blister Form 60 Adet

₺99,00
Boğaz ağrılarını iyileştirmede de oldukça başarılı hindistan cevizi yağı

Hindistan Cevizi Yağı

Filter by:

Hepsini Sil
Min: ₺39,00 Max: ₺99,00
₺39 ₺99