Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Dr. Brown's

Dr. Brown’s biberon vb. ürünler

Bebekler için tasarlanmış binlerce özel ürün bulunuyor. Dr. Brown’s biberon vb. ürünler bunlardan birkaçı…

Dünyaca ünlü bebek ürünleri markası olan Dr Brown's, çok özel bir hikayeye sahip... Dr. Brown’s biberonlarının 2000 yılında alınmış bir patentin ardından başlayan serüveni günümüze kadar ulaşmış durumda. Adından da anlaşılacağı üzere Dr. Brown's biberonlarının yaratıcısı bir doktor...

Dr. Brown's biberonları, kendi bebeğinin beslenmesi sırasında ortaya çıkan gaz sancılarını azaltmak isteyen girişimci bir doktor babanın bir fikri olarak doğdu. Bebeklerin anne sütü sonrasında beslenmeleri için gerekli olan biberonlarda sıklıkla gaz sorunu ortaya çıkabiliyor.

Doğanın engel olamadığınız kuralları neticesinde bebeklerin biberon ile beslenmesi esnasında biberonlar nedeniyle gaz da yutuyorlar. Sadece gaz yutmaları değil, sıklıkla karşılaşılabilen anne sütünün biberon ile verildiği durumlarda, sütte bulunan A, C ve E vitamini gibi önemli bileşenlerde kayıplar da yaşanıyor. İşte ortaya çıkabilecek bu tür durumları engellemek amacıyla geliştirilen Dr. Brown's biberonları emzirme esnasında oluşan doğal akışı sağlayarak bebekler için daha sağlıklı bir beslenme süreci oluşmasını sağlıyor.

Dr. Brown’s biberonları saglikreyonu.com’da

Dr. Brown's biberonları standart biberonlar ve medikal biberonlar olarak ikiye ayırabiliriz. Bu iki ayrım dışında yapısına göre geniş ağızlıklı biberonlar ve materyaline göre cam biberon ürünleri de mevcut. Biberonların yanı sıra alıştırma bardakları, dişlikler ve yalancı emzik ürünlerinde de çok iddialı olan Dr. Brown's ürünleri için sağlıkreyonu.com'u ziyaret edebilirsiniz. En kaliteli Dr. Brown's biberonları vb. ürünleri kapıda ödeme fırsatı ve 100 TL üzerinde ücretsiz kargo avantajlarıyla satın alabilirsiniz.