Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

MILUPA APTAMIL

Aptamil mama

Anne ve bebek beslenmesi konusunda yaptığı araştırma geliştirme çalışmaları, geliştirdiği ürünler ile dünyanın en önde gelen firmalarından Nutricia, 20 yılı aşkın süredir Türkiye'deki faaliyetlerini sürdürüyor. 1 Kasım 2007 tarihinde Danone bünyesine katılan Nutricia tarafından geliştirilen en popüler markaların başında ise Aptamil geliyor. Aptamil mama ve çocuk beslenmesi üzerine piyasaya sürdüğü ürünler ile anne ve babalara çocuk yetiştirme sürecinde çözümler üretiyor.

1990'lı yıllarla birlikte çok daha sık bir şekilde gündeme gelmeye başlayan medikal beslenme sektörünün önemli temsilcilerinden Nutricia, Aptamil ve Milupaile bebeklerin dünyaya geldikleri ilk günden çocukluk döneminin sonuna kadar beslenme konusunda destek ürünler hazırlıyor. Bebekler için 2 yaşına kadar temel besin olarak kabul edilen anne sütü sonrasında ek gıdaya geçildiği dönemlere yönelik ürünleri bulunan Aptamil mama çeşitleri ile anne ve babalara birçok doğal alternatif sunuyor.

2 yaşına kadar anne sütü çok önemli!

Bilim dünyasınca uzun yıllar süren araştırmalar neticesinde özellikle ilk 6 ayda bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için anne sütü yeterlidir. İlk 6 ay sonrasında ise 2 yaşına kadar bebekler için temel besin olarak anne sütüne devam edilmesi çok önemlidir. Ancak annede yaşanabilecek süt sorunu, bebeğin sütü reddetmesi gibi nedenlerle ek mama ihtiyacı doğabilir. İşte tam olarak böyle durumlarda Aptamil ürünleri en önemli destekçiniz olabilir. Aptamil mama çeşitleri, Aptamil devam sütü, Aptamil Ar Kusma Önleyici Mama, Aptamil Ha Alerjik Bünyeler için mama gibi seçenekler bulunmaktadır.

Ayrıca Aptamil devam sütü ürünlerini bebeğin kaç aylık olduğuna göre 1 ile 5 arasındaki rakamlar ile periyodik olarak numaralandırmaktadır. Bu ürünler Aptamil 1; 0-6 aylık bebekler için devam sütü, Aptamil 2: 6 aydan itibaren, Aptamil 3; 9 aydan itibaren,Aptamil 4; 1 yaşından itibaren ve Aptamil 5; 1-2 yaş aralığındaki bebekler için devam sütü olarak satışa sunulmaktadır.

Tüm Aptamil mama ürünleri için saglikreyonu.com'u ziyaret edebilirsiniz.