Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

New Life

New Life

Türkiye'nin en köklü ilaç firmalarından Sifar İlaçları'nın bir markası olan New Life, gıda desteği ürünlerinde sektörün öncü markalarından biridir. 2004 yılında ilk kez piyasadaki yerini alan New Life markalı besin takviyelerinin Türkiye'de birçok ilki başarmıştır. Türkiye'nin ilk K12 vitaminini, Türkiye'nin ilk dilaltı B12 vitamini ve ilk sprey formda D vitamini ürününü geliştiren New Life, aynı zamanda Omega-3 ürünlerinde ilk IFOS belgesini alan ilaç firmasıdır. New Life'ın birincilikleri bunlarla da sınırlı değil! New Life Trigliserid formdaki ilk Omega 3 ürününün formülünün de sahibidir.

Geniş ürün yelpazesi

Gıda desteği piyasasına girdiği ilk günden bu yana Sifar İlaç markasının getirdiği tecrübe ile her zaman yenilikçi ve öncü olma misyonuyla varlığını sürdüren New Life, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Günümüz şartlarında dengesiz ve yetersiz beslenme birçok insanın en büyük sorunu olurken, bu sorun vücudumuzun vitamin, mineraller bakımından eksik kalmasını da beraberinde getiriyor. Tam olarak bu sorun üzerine yoğunlaşan New Life markası, besin takviyeleri ile vücudumuzun günlük faaliyetlerini yerine getirmesi için gerekli olan bileşen takviyesini sağlamayı hedeflemektedir.

Balık yağları ve Vitamin kategorilerinde iddialı

New Life ürün kategorisini balık yağları ve vitamin kombinasyonları ile doğal ürünle olmak üzere iki bölüme ayırmıştır. Balık yağları kategorisinde EFA one Yüksek Doz Omega 3, hamileler için Balık yağı + Folik Asit + Vitaminlerden oluşan EFA Mom ve günlük Omega 3 takviyesi için tek başına yeterli olan Omega Daily en popüler New Life markalı ürünlerdir. Vitaminler kategorisinde ise New Life Enginar özü, New Life Folifor folik asit ve New Life Coenz QH - Aktif Koenzim Q10 en önemli ürünlerdir.

Siz de tüm New Life ürünlerini saglikreyonu.com'da bulabilirsiniz.