Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama
Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Ocean Plus 1200 mg 50 Kapsül

58,00 ₺ 109,50 ₺
Ocean Plus, 1200 mg saf balık yağı, 780 mg omega-3 içeren, 50 adet kapsül

Ocean Vitamin D3 1000 IU 50 ml Damla

43,00 ₺ 70,00 ₺

Ocean Vitamin D3 1000 IU Oral Sprey 20 ml

33,00 ₺ 55,00 ₺

Ocean Astaksantin 30 Kapsül

90,00 ₺

Ocean D3 K2 Damla 20 Ml

50,00 ₺ 84,50 ₺

Ocean

Ocean Balık Yağı ile güçlü ve sağlıklı bir vücut sizin olsun! Güne Ocean’ın Balık yağları ile güçlü başlamaya ne dersiniz? Günlük hayatta kullandığımız pek çok ürün maalesef doğal değil. Çoğu gıda ürünleri suni bir üretim aşamasından geçiyor. Bu da vücudumuzun dirençsiz ve güçsüz düşmesine neden oluyor.

Ancak, saglikreyonu.com sayesinde hem sağlıklı hem de doğal besinler sizi bekliyor.Güçlü ve dirençli bir vücut için siz de saglikreyonu.com’a gelin!

Ocean Balık Yağı’nın faydalarını saymakla bitiremeyiz. Fakat, en önemli olanlarını sizinle paylaşabiliriz. Ocean Balık Yağı içerisinde pek çok doğal besin takviyesi bulunuyor. Özellikle son günlerde Ocean’ın Saf Balık Yağı Şurubu çokça tercih ediliyor.

Ocean Balık Yağı

Balık yağının sağlık açısından pek çok faydası bulunuyor. İçerisinde bulunan Omega-3 ile birlikte yağ asitleriyle sağlığınızı koruyor. Bilindiği gibi Omega-3 Yağ Asitleri vücudumuz için oldukça önemlidir. Fakat vücudumuz tarafından üretilmez.

Bu yüzden ek takviye almak gerekir. Besinler aracılığıyla alınmadığı zaman Ocean Balık Yağı ile alınabilir. Böylelikle vücudunuz da Omega-3 eksikliği sorunu oluşmaz.

Ocean’ın balık yağı ile vücudunuz daha dirençli!

Balık yağları tüm yaş grupları için uygundur. Ancak, kullanım sıklığına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca tüm yaş gruplarında sağlık gelişimine yardımcı olur.

Vücuda bir direnç kazanılmasını sağlar. Çocuklar da kullanılan balık yağışuruplarının bilinen pek çok faydası bulunuyor. Öğrenme hızları artar. Beyin gelişimlerine pozitif bir katkı sağlar. Bununla birlikte Ocean’ın Saf Balık Yağı Hapı ise çok fazla tercih ediliyor.

Sizler de saglikreyonu.com aracılığıyla Ocean Balık Yağı hapı veya şurubu sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Ocean Multivitamin Çinko ve Omega-3 en az balık yağı kadar yararlıdır. Detaylı bilgi ve sormak istediğiniz her şey için hemen şimdi bize ulaşın!

Ocean

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 27,00 ₺ Max: 150,00 ₺
₺27 ₺150