Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

PHARMATON

Pharmaton

Türkiye'de ve dünyada en popüler gıda takviyesi ürünleri arasında en üst sıralarda yer alan Pharmaton, Sanofi İlaç tarafından geliştirilmiş bir üründür. Sadece Türkiye'de 1600'den fazla çalışanı bulunan ve 16 farklı alanda tedavi ürünleri geliştirilen Sanofi İlaç, önleme, tedavi ve bakımı bir araya getirdiği bir yaklaşım ile faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin ilaç sektörüne özel olarak uyguladığı 'Özel Sanofi' yaklaşımının en önemli meyvesi olan Pharmaton, müşterilerinin veya  ihtiyaç sahiplerinin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor.

İlk akla gelen Pharmaton ürünleri olan, Pharmaton Kapsül ve Pharmaton 50 Plus gibi gıda takviyesi ürünlerini saglikreyonu.com'dan satın alabilirsiniz. Pharmaton markasının en çok ilgi gören ürünleri arasında Pharmaton Multivitamin kapsül ve Pharmaton Multivitamin suda eriyen tablet yer alır. Pharmaton'un faydaları

Pharmaton Kapsül’ün içeriğinde Ginseng G115 yer alıyor

Pharmaton 50 Plus ile içeriğinde bulunan çeşitli multivitaminler ve Omega-3 yağları ile orta yaş üstü bireylerin hem fiziksel hem de zihinsel aktivitelerini artırmayı amaçlamaktadır. Pharmaton 50 Plus ile ilerleyen yaşlarda rastlanması muhtemel beyin fonksiyonları ve kalp ile ilgili sorunları azaltma olasılığınız mevcuttur. Öte yandan Pharmaton Kapsül ürünü ise ihtiyacı olan her yaştan kişilerin günlük yaşantısındaki enerji seviyesini ayarlamaktadır. Pharmaton Kapsül'ün içeriğinde yer alan Ginseng G115, hafıza süreçlerini ve konsantrasyona yönelik önemli katkılar sağlar.

Pharmaton ürünleri saglikreyonu.com’da

Siz de saglikreyonu.com’u ziyaret ederek, kapıda ödeme, 100 TL Üzeri ücretsiz kargo ve eczane garantisi gibi ayrıcalıklardan faydalanarak Pharmaton Kapsül ya da Pharmaton 50 Plus gıda takviyeleri satın alabilirsiniz.