Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

sambucol_urunleri_indirim_fiyat

Görünüm Kutu Liste
Sırala

Sambucol Plus Suda Eriyen Kara Murver Tableti 15 Adet

50,00 ₺ 57,00 ₺
Kara mürver bitkisi ve C vitaminin bağışıklık sistemi üzerindeki faydalarını bir araya toplayan efervesan formunda ek gıda ürünüdür.

Sambucol Kids Kara Murver Şurubu C Vitaminli 120 Ml

62,24 ₺ 68,00 ₺
C vitamini ile zenginleştirilmiş Sambucol Kids Kara Mürver Şurubu çocukların bağışıklık sistemini güçlendiren bir ek gıda ürünüdür.

Sambucol Plus 120 Ml Kara Murver Surubu

64,39 ₺ 75,00 ₺
Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkisi olan kara mürver bitkisi üretilmiş C vitamini ve çinko bileşenleri ile zenginleştirilmiş bir üründür.

Sambucol Plus 15 Kapsül

56,10 ₺ 59,00 ₺

Sambucol Plus Kara Murver Pastili 20 Adet

24,00 ₺ 33,00 ₺
Bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkisi olan kara mürver bitkisi ile zenginleştirilmiş pastil formunda gıda takviyesidir.

Sambucol Plus Kids Yummies Cignenebilir Kara Murver Ozutu 60 Adet

60,82 ₺ 63,00 ₺
Çiğnenebilir yumuşak formuyla Sambucol Plus Kids Yummies, çocukların rahat kullanımı için uygundur.

Sambucol

Halk arasında yaygın olarak tercih edilen ve adı bilinen Sambucol gıda takviyesi ürünleri içeriğindeki maddeler nedeniyle birçok ihtiyacımıza yanıt verebilir.

Formülü yerli ilaç firmalarından biri olan iHealth tarafından geliştirilen Sambucol, yıllardır bu şirket tarafından piyasaya sürülmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği araştırmalar ile insan sağlığına katkıda bulunmayı kendisine prensip edilmiş iHealth'in en önemli ürünleri arasında Sambucol en üst sıralarda gelir.

Efervesan tablet, şurup vepastil formlarında satılıyor

Bir tür doğal gıda takviyesi olan Sambucol'un içeriğinde yoğun olarak kara mürver ekstratı bulunur. Kara mürver ekstratının yanı sıra C vitamini ve çinko açısından da zengin olan Sambucol, üç farklı ürün olarak satılır. Bu ürünler şu şekilde sıralayabilir:

120 ml'lik şişelerde şurup olarak satılan Sambucol Kara Mürver Şurubu, 20 adetlik paketler halinde satılan Sambucol Plus Kara Mürver pastili ve bir kutusunda 15 adet olacak şekilde satılan efervesan tablet formundaki Sambucol Plus Suda Eriyen Kara Murver Tablet... Yetişkinler ve gençler için satılan bu ürünlerin yanı sıra çocuklar için çiğnenebilir formda satışa sunulan Sambucol Plus Kids Yummies Çiğnenebilir Kara Mürver Özütü ürünleri vardır. Bu ürünün bir kutusunda 60 adet çiğnenebilir Sambucol tablet bulunur.

Sambucol efervesan tablet ürünü günde 1 kez kullanılması tavsiye edilirken Sambucol Pastil ise günde üç adet olarak kullanıma uygundur. Sambucol Pastil'in içeriğinde kara mürver, C Vitamini ve çinkonun dışında bal da bulunur.

Sambucol saglikreyonu.com’da

Sambucol'ün tüm ürünleri için saglikreyonu.com sitesini ziyaret edebilir, eczane güvencesi, kapıda ödeme özelliği gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

Sambucol

Filter by:

Hepsini Sil
Min: 24,00 ₺ Max: 65,00 ₺
₺24 ₺65