Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Sambucol

Sambucol

Halk arasında yaygın olarak tercih edilen ve adı bilinen Sambucol gıda takviyesi ürünleri içeriğindeki maddeler nedeniyle birçok ihtiyacımıza yanıt verebilir.

Formülü yerli ilaç firmalarından biri olan iHealth tarafından geliştirilen Sambucol, yıllardır bu şirket tarafından piyasaya sürülmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana gerçekleştirdiği araştırmalar ile insan sağlığına katkıda bulunmayı kendisine prensip edilmiş iHealth'in en önemli ürünleri arasında Sambucol en üst sıralarda gelir.

Efervesan tablet, şurup vepastil formlarında satılıyor

Bir tür doğal gıda takviyesi olan Sambucol'un içeriğinde yoğun olarak kara mürver ekstratı bulunur. Kara mürver ekstratının yanı sıra C vitamini ve çinko açısından da zengin olan Sambucol, üç farklı ürün olarak satılır. Bu ürünler şu şekilde sıralayabilir:

120 ml'lik şişelerde şurup olarak satılan Sambucol Kara Mürver Şurubu, 20 adetlik paketler halinde satılan Sambucol Plus Kara Mürver pastili ve bir kutusunda 15 adet olacak şekilde satılan efervesan tablet formundaki Sambucol Plus Suda Eriyen Kara Murver Tablet... Yetişkinler ve gençler için satılan bu ürünlerin yanı sıra çocuklar için çiğnenebilir formda satışa sunulan Sambucol Plus Kids Yummies Çiğnenebilir Kara Mürver Özütü ürünleri vardır. Bu ürünün bir kutusunda 60 adet çiğnenebilir Sambucol tablet bulunur.

Sambucol efervesan tablet ürünü günde 1 kez kullanılması tavsiye edilirken Sambucol Pastil ise günde üç adet olarak kullanıma uygundur. Sambucol Pastil'in içeriğinde kara mürver, C Vitamini ve çinkonun dışında bal da bulunur.

Sambucol saglikreyonu.com’da

Sambucol'ün tüm ürünleri için saglikreyonu.com sitesini ziyaret edebilir, eczane güvencesi, kapıda ödeme özelliği gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.