Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

sma_mama_fiyat_ucuz

Görünüm Kutu Liste
Sırala

Sma Gold Mama 1 400 Gr

54,70 ₺
Sma Gold Mama 1 400 Gr bebeğinizin gelişimini tamamlamasında yardımcı olabilirken aynı zmaanda kusma, miğde üşütmesi ve ishalin giderilmesine yardımcı olabilir.

Sma Gold Mama 1 900 Gr

111,40 ₺
Sma Gold Mama 1 900 Gr bebeğinizin gelişimini tamamlamasında yardımcı olabilirken aynı zmaanda kusma, miğde üşütmesi ve ishalin giderilmesine yardımcı olabilir.

Sma Gold Mama 2 400 Gr

54,70 ₺
Sma Gold Mama 2 400 Gr bebeğinizin düzenli beslenemedikleri ve beslenme yetersizliği olduğu durumlarda yardımcı ek gıda olarak kullanılması uygun olur.

Sma Gold Mama 3 400 Gr

39,90 ₺ 54,70 ₺
Sma Gold Mama 3 400 Gr 1-3 yaşındaki çocukların yeterli beslenmeme durumlarında kullanılabilecek bir üründür.

Sma Gold Mama 3 900 Gr

111,40 ₺
Sma Gold Mama 3 900 Gr bebeğinizin yeterli beslenememe durumlarında  bebeğinizin gelişmesinde yardımcı olabilecek ek gıda bir üründür.

Sma Gold Mama 2 900 Gr

109,40 ₺
Sma Gold Mama 2 900 Gr bebeğinizin verimli beslenemediği durumlarda bebeğinizin besinsel ihtiyacını karşılar.

SMA mama

Dünyanın en köklü bebek maması üreticilerinden SMA, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'deki anne ve babalara bebek beslenmesi konusunda çözümler üretiyor. 1915 yılından bu yana bebek maması üretimine devam eden ve 100 yılı aşkın bir süredir araştırma ve geliştirme süreçlerine devam ettiren SMA mama, 2013 yılının ilk aylarında bir başka gıda devi Nestle bünyesine katılmıştı.

SMA mamalarının Türkiye'deki macerası ise 1964 yılına kadar uzanıyor. Türkiye pazarında 50 yılı geride bırakan SMA mamaları, Nestle bünyesine katılmasıyla birlikte,bebek beslenmesi konularındaki bilgi ve uzmanlığını bir seviye daha artırmış oldu. Bebek maması endüstrisindeki araştırmaları ile tüm dünyanın takdirini kazanan SMA mama, birçok farklı açıdan bebeklerin sağlığına en uygun doğal ürünleri hazırlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Bebeğinizin beslenmesine en büyük destekçiniz: SMA Mama Gold serisi

Bebek beslenmesi alanında sadece Türkiye'nin değil dünyanın büyük bir gücü olan SMA mamaları, birçok uluslararası kuruluş tarafından onaylanmış ve tavsiye edilen gıda desteğinden oluşan ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle SMA Gold serisi ürünler ile 0-3 yaş aralığındaki bebeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesine destek olmaktadır. Bebeklerin ilk 6 aylık dönemlerinde şart olan anne sütünün, 2 yaşına kadar ise temel gıda olarak kalması gerektiği ise bilimsel araştırmalar ile ispatlanmış bir gerçektir. Ancak anne sütü ile beslenmede çeşitli nedenlerle sorun yaşayan bebeklere gıda desteği çok önemlidir. SMA mama böyle durumlar için bebeğin ayına göre tercih edilebilecek SMA Gold Mama 1, SMA Gold Mama 2 ve SMA Gold Mama 3 gibi ürünler geliştirmiştir.

SMA mama saglikreyonu.com’dan alınır

SMA mama fiyatları için en doğru adres olarak saglikreyonu.com'u tercih edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği, 100 TL üzerinde ücretsiz kargo seçenekleri de saglikreyonu.com'da…

SMA

Filter by:

Hepsini Sil