Kapat
(0) ürün
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmuyor.
Filtrele
Preferences
Arama

Solgar

Solgar

Sağlık sektöründe dünyanın önde gelen markalarından biri olan Solgar, doğal gıda takviyelerini içeren birçok ürünüyle saglikreyonu.com'da... 1947 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında hizmet veren Solgar, besin takviyeleri kategorilerinde sayısız ödüle layık görülmüştür. Gerek yaptığı araştırmalar, gerekse bu araştırmalar ile geliştirdiği ürünlerle bireylerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Güzellik ürünleri, multivitaminler, mineral takviyeleri ile sağlık sektörünün saygısını kazanmış bir markadır.

Solgar’ın ürünleri sektörde beğeni topluyor

Son yıllarda C vitamini, A Vitamini, soya takviyesi, sarımsak takviyesi, balık yağı, güzellik ürünleri gibi ürün yelpazelerinde üniversiteler, saygın kurum ve kuruluşlar, yayın organlarınca dünyanın en iyi ürünü unvanlarını kazanmıştır. Ödüle layık görülen Solgar ürünleri arasında; Solgar Hyaluronic Acid,  Solgar Omnium, Solgar Formula SNH, Super Concantrated Isoflavones yer almaktadır.

“Sağlık Yaşam” ve çevre bilinci ile üretim

Kurum kültüründe ve felsefesinde 'Sağlıklı Yaşam' kavramı bulunan Solgar, bu olgunun insanlar için bir yaşam biçimi şekline dönüşebilmesi için araştırmalarını sürdürmektedir. Her defasında düzenli beslenme alışkanlıklarının kazanılmasının önemini vurgulayan Solgar, gıda takviyeleri ile vitamin, mineral desteğinin kişilerin yaşam kalitesini desteklediğini savunuyor. Bunun gibi sıralayabileceğimiz birçok nedenden ötürü Solgar ürünleri, dünyanın her köşesinde aranan, talep edilen bir ürün halini almış durumda.

İnsan sağlığı üzerine yıllardır çalışmalar yapan Solgar şirketleri, benzer bilinçle çevreye ve doğaya da önemli yatırımlarına devam ediyor. Laboratuarları başta olmak üzere sahip olduğu her tesiste ve dağıtım ağlarında çevreci duruşunu muhafaza etmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Görünüm Kutu Liste
Sırala
Display per page

Solgar 5-htp 100 Mg 30 Bitkisel Kapsül

₺95,90
Solgar 5-HTP, sürekli mutsuzluk hali yaşayanlar için destekleyici etkisiyle uykuyu düzene sokar

Solgar Acetyl L-carnitine 250 Mg

₺115,50
Solgar Acetyl l-Carnitine 250 Mg

Solgar Advanced Acidophilus Plus 60 Kapsül SKT 05 2019

₺50,00 ₺69,50
Solgar Advanced Acidophilus Plus Probiyotik, bağırsak florasını yeniler, sindirim ve boşaltım sisteminin güçlenmesine yardımcı olur

Solgar Advanced Antioxidant 30 Kapsül

₺83,90
Solgar Advanced Antioxidant güçlü antioksidanlar içeren DETOX formülasyonudur

Solgar Advanced Antioxidant 60 Kapsül

₺145,50
Solgar Advanced Antioxidant güçlü antioksidanlar içeren DETOX formülasyonudur

Solgar Advanced Multi-billion Probiyotik 60 Kapsül

₺169,90
Solgar Advanced Multi-Billion Probiyotik kapsül, bağışıklık sindirim fonksiyonlarının normal koşullarına döndürülmesi yardımcı olur

Solgar All-in-one Multivitamin 100 Tablet

₺54,50
Solgar All in One Multivitamin gelişmiş bir multivitamin formül

Solgar

Filter by:

Hepsini Sil
Min: ₺29,00 Max: ₺453,00
₺29 ₺453